Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy akármilyen...

Miért van az, hogy akármilyen pozitívan is próbálok viszonyulni az emberekhez az első interakciónál mindig egyből elkap a hányinger?

Figyelt kérdés

Történt az, hogy elszaladtam a Tesco-ba egy-egy apróságért. Most tök jó a közérzetem, mert szabadságon vagyok. Gondoltam biciklire pattanok mert milyen szép idő van.


Beállok az önkiszolgáló sorba és hirtelen szabad lesz az egyik, ahol kártyával lehet csak fizetni.

Két terméket vettem csupán, a másodikat vagy 15 másodpercig próbáltam beszkennelni, de valamiért nem engedte. Utána vettem észre, hogy először el kell fogadni a párbeszédablakban, hogy csak kártyával lehet fizetni és addig a háttérben nem engedi lecsippantani.

Addigra már egy nő a seggembe mászott 2 centire. Persze, ha annyira sietett volna, akkor lehetett volna annyi arca, hogy megmondja miért nem tudom lehúzni a terméket (ha már későn kapcsoltam) és megspórolt volna kemény 10-15 másodpercet.


2 qrva kib***ott terméket vettem csak, a rövidzárlatommal és a gép lassúságával együtt (gondolkozik egy csomó időt paypass-nál meg nyugtaadásnál) se tartott szűk percnél tovább a vásárlásom. És ennyit nem bír valaki kivárni!


Ha ilyen idegbeteg, frusztráltak az emberek, akkor hogyan lehetne tőlem elvárni, hogy kedves és empatikus legyek másokkal?



2023. júl. 30. 20:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
onnan, hogy te nem ők vagy.
2023. júl. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Hm, szerintem a kettő nem üti egymást.


Én például rettentő empatikus vagyok az ismeretlen emberekkel is, mindig.


Viszont tisztában vagyok vele, hogy vannak böszme emberek is. Ez egy tény, ezzel annyit lehet kezdeni, hogy elfogadod. Aki pedig ilyen, azzal én is így viselkedem. De ettől függetlenül a következő szembejövőt pontosan ugyanúgy kezelem, mint egy ismeretlent és kedves vagyok vele.

2023. júl. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Hamar feladod.
2023. júl. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%
"2 qrva kib***ott terméket vettem ....." Még szerencse, hogy te nem vagy "ilyen idegbeteg, frusztrált":-)
2023. júl. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Karenek... Karenek mindehol... :D
2023. júl. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
52%

4.

:D

2023. júl. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
32%
Az ilyeneknek, mint te, mindig van valami bajuk, sose jó semmi se. Ha az a nő megmondta volna, hogy miért nem tudod lehúzni a termékeidet, akkor meg az lenne a bajod, hogy miért pofázik bele a dolgodba, semmi köze hozzá.
2023. júl. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Kitana. ***** válasza:
40%
Nem valami magas az ingerküszöböd. Nekem ilyesmi fel sem tűnne, hogy valaki türelmetlenkedik mögöttem.
2023. júl. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
#5: Nem vagyok Karen, egy 30-as fiú vagyok.
2023. júl. 30. 22:25
 10/12 anonim ***** válasza:
45%

9.

Nem rád értettem. :)

Hanem a fenekedbe mászó nőre.

Én is idegbe jövök, ha túl közel jönnek hozzám.

2023. júl. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!