Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy akármilyen...

Miért van az, hogy akármilyen pozitívan is próbálok viszonyulni az emberekhez az első interakciónál mindig egyből elkap a hányinger?

Figyelt kérdés

Történt az, hogy elszaladtam a Tesco-ba egy-egy apróságért. Most tök jó a közérzetem, mert szabadságon vagyok. Gondoltam biciklire pattanok mert milyen szép idő van.


Beállok az önkiszolgáló sorba és hirtelen szabad lesz az egyik, ahol kártyával lehet csak fizetni.

Két terméket vettem csupán, a másodikat vagy 15 másodpercig próbáltam beszkennelni, de valamiért nem engedte. Utána vettem észre, hogy először el kell fogadni a párbeszédablakban, hogy csak kártyával lehet fizetni és addig a háttérben nem engedi lecsippantani.

Addigra már egy nő a seggembe mászott 2 centire. Persze, ha annyira sietett volna, akkor lehetett volna annyi arca, hogy megmondja miért nem tudom lehúzni a terméket (ha már későn kapcsoltam) és megspórolt volna kemény 10-15 másodpercet.


2 qrva kib***ott terméket vettem csak, a rövidzárlatommal és a gép lassúságával együtt (gondolkozik egy csomó időt paypass-nál meg nyugtaadásnál) se tartott szűk percnél tovább a vásárlásom. És ennyit nem bír valaki kivárni!


Ha ilyen idegbeteg, frusztráltak az emberek, akkor hogyan lehetne tőlem elvárni, hogy kedves és empatikus legyek másokkal?



2023. júl. 30. 20:04
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
#10: Ez teljesen természetes reakció. Mondjuk itt is elég sok idegbeteg, frusztrált az említett nőhöz hasonló egyed lehet, ha ennyire lepontoztak.
2023. júl. 30. 23:28
 12/12 anonim ***** válasza:
Lehet sietett vmiert, mondtad neki h mennyen mar arebb? Am nem varja el senki, h kedves es empatikus legyel. Te is azt csinalsz amit akarsz.
2023. júl. 31. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!