Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nagyfokú életuntságból hogy...

A nagyfokú életuntságból hogy lábaltatok ki?

Figyelt kérdés
A munkahelyeken nem tudok megmaradni, 2-3 havonta váltok. Két barátom volt, akikkel évekkel ezelőtt megszakítottam a kapcsolatot, mivel mentális betegek voltak (egyikük pedofil, a másik kóros gyújtogató). Energiám jóformán semmihez sincs. Annyira nem érdekelt már semmi, hogy amikor vittem haza apámat kocsival, az úton gyalogló fiatalokat majdnem elgázoltam, végül apám ordított, hogy térjek ki. Már arra sem igazán reagáltam, amikor videón agyonlőttek embereket.

2023. júl. 30. 22:20
 1/6 anonim ***** válasza:
2023. júl. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ugyanezek voltak 2 évvel ezelőtt. Gyógyszer,és komfortzóna váltás segített csak. Nehéz lesz nagyon,de ne add fel
2023. júl. 31. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hasonlóan vagyok. Nekem a munkáltatók tették tönkre az életem. Hiába az igyekezet, sehol semmi nem elég nekik. Már undorom van az egésztől. Társkereséssel sincs mostanában szerencsém. Utalom ezt a hanyatló porfészket is.

Hát minden nap hozzáteszed a tőled telhetőt, teszel minden nap kicsit magadért, figyeled a lehetőségeket és próbálkozol. Mindig alakul valami.

2023. aug. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hogy működik az a komfortzóna váltás?
2023. aug. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Rengeteget kell mozogni, hogy minden nap jól elfáradjál. Hidd el jót tesz a vérkeringésnek és kiegyensúlyozott leszel.
2023. aug. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor en jobb helyzetbe vagyok mert en 3-4 evig is birom egy munkhelyen, bar minden ismetlodik, szar munkahelyek, szar emberek koze kerulok mindig, nem tudom mi lenne a megoldas
2023. aug. 6. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!