Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Számit hogy mi a nevem?, mert...

Számit hogy mi a nevem?, mert elég ritka... és félek hogy kicsúfolnak...

Figyelt kérdés
Sajnos bemutatkozásnál mindig magabiztosság nélkül, szinte alig merem kimondani a nevem, mert félek hogy gáz/szokatlan, mivel elég ritka. Szerintetek ez számít az embereknek, vagy senkit nem érdekel...

2023. aug. 1. 00:33
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Miért, mi a neved?
2023. aug. 1. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Artúr
2023. aug. 1. 00:42
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon szép neved van, én még kiskoromban az egeremet hívtam így :)
2023. aug. 1. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem számít, hogy mi a neved. Nem azért mert másoknak mennyire tetszik, hanem abból a szempontból, hogy neked milyen érzéseid vannak vele kapcsolatban. Ha neked tetszik a neved, szereted akkor ne törődj mások véleményével. Viszont ha bármilyen okból kifolyólag nem szereted, akkor véleményem szerint annak rossz hatása lehet rád. Van is egy ilyen mondás, hogy nevedben a sorsod. Ha nem tetszik találj ki magadnak becenevet. Sokan csinálják így, én is becéztetem magam. Az Artúr egyébként meg kedves név, aki csúfol miatta az meg hülye. :)
2023. aug. 1. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van Artúr ismerősöm, szerintem meg tök vagány név, én imádom. Végre nem egy Ádám vagy egy Marci.. Azokból Dunát lehet már rekeszteni.


Én tuti büszkén mutatkoznek be, ha ilyen különlegesebb nevem lenne.

2023. aug. 1. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
88%
Akkor te egy művészi úr vagy. Mert Art-úr. De hát ez egy menő név.
2023. aug. 1. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Általában a ritkább nevű embereket jegyzem meg hamarabb szóval ezért előny az érdekes név. Gondolom azt is észrevetted, hogy ha egy csoport áll 15 tagból, tutira egy név sem marad meg senkiben, vagy nem tudják kihez kötni, de ha van egy ember akinek érdekes neve van, ő azonnal megmarad mindenkiben és a csoportra is úgy utalnak, hogy pl "Artúrék" vagy "A csoport, ahol például van az Artúr nevű fiú is" és még magát Artúrt is le tudják írni fizikailag.

Ha nincs érdekes nevű ember akkor meg a legfigyelemfelkeltőbb szokású emberek maradnak meg. Pl "Nem emlékszem hogy hívták, de a srác aki folyton rázza a lábát, tudod aki mellett olyan ülni mintha földrengés lenne."

2023. aug. 1. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig jobb, mint ha te lennél Melega Miklós, vagy Gyopáros Alpár.
2023. aug. 1. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem égő név. Nekem volt egy osztálytársam, akit úgy hívtak hogy Cserepes Virág! Gondolhatjátok, mekkora ívben kapta a beszólásokat!
2023. aug. 1. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj nincs a neveddel. Vállald büszkén.
2023. aug. 1. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!