Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Számit hogy mi a nevem?, mert...

Számit hogy mi a nevem?, mert elég ritka... és félek hogy kicsúfolnak...

Figyelt kérdés
Sajnos bemutatkozásnál mindig magabiztosság nélkül, szinte alig merem kimondani a nevem, mert félek hogy gáz/szokatlan, mivel elég ritka. Szerintetek ez számít az embereknek, vagy senkit nem érdekel...

2023. aug. 1. 00:33
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Én nagyon kedvelem a ritkább neveket, szóval szerintem szerencsés vagy ilyen névvel. Én sajnos Viktóriaként ezt nem mondhatom el magamról,vagyunk annyian. :/
2023. aug. 4. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs semmi baj a névvel. Engem is csúfoltak a nevem miatt, ami nyomot hagyott bennem, de szerintem bármiér megtehetik. Aki nem minden téren „átlagos“, azzal meg is teszik sokszor.
2023. aug. 6. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Szerintem az Artúr az olyan királyi név; nekem nemesi, királyi hangzása van. És igen, van az Artúr király is, de szerintem alapból is. Szóval, önmagában a név, Artúr királytól elvonatkoztatva is; még úgy is nemesi hangzású nekem.

Szerintem cool név az Artúr.

Gondolom, az zavar téged , hogy a vége túr. De szerintem nincs vele baj, szerintem nagyon jó név, én szeretem. (Engem nem így hívnak, én csajszi vagyok. )

2023. aug. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:

Cserepes Virág:D

Van olyan név is hogy Szappan Virág:D

2023. okt. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Szerintem azt a szüleid választották,úgogy ilyen téren "semmi közöd hozzá",mégha gáz is. Nem rajtad múlott. Ha tegyük fel, """"idétlen"""" nevet is kaptál, nem te választottad magadnak. Tehát nem_neked volt """"hülye ötleted"""". Hanem ez nem rád nézve gáz,hanem a szüleidre.


De egyébként látom,hogy Artúr a név, szerintem előkelő, határozottságot, erőt sugárzó a név, szerintem szép,dallamos is, szivesen viselném.

2023. okt. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!