Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyszerűen elpusztít, darabokr...

Egyszerűen elpusztít, darabokra szaggat a visszautasítás. Hogyan lehetne megváltozni?

Figyelt kérdés

2023. aug. 1. 19:52
 1/9 anonim ***** válasza:
56%

Ne éld bele magad előre.. ez egy bölcs tanács..


Ha valakit meg szeretnél ismerni akkor minél előbb derítsd ki, hogy van-e nálad esélyed, mielőtt túl sok időt és képzelgést fektetnél bele.. vagy alkotnál magadban olyan érzelmeket amik egy elképzelt személy iránt vannak.

2023. aug. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
18%
Engem meg az csinal ki hogy kezdetben magas lóról beszèlnek mintha nekem kéne kaparni nő létemre, mikor meg kidobom akkor "világlanak" meg, es jön a rinya hogy nem akar elvesziteni hirtelen en vagyok a nagy ője.
2023. aug. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
24%

*Mondjuk valahol elégtélel mikor kikészülve csúsznak màsznak, de aztan felmegyek a netre es kezdodik újra mással. Flegmázások sziamizuzások semmit bele nem adnak sültgalamb kéne.

Ki is regiztem, nem birom.

2023. aug. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Próbáld meg kicsit lazábban kezelni, elvégre nem a világ vége és minden egyes nap egy új lehetőség.
2023. aug. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%
Túlél sokmindent az ember, nyugi. Ha ez nem jön be, jön helyette másik lehetőség.
2023. aug. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Mi miatt kellene a világnak úgy működni, ahogy Te gondolod?
2023. aug. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

6


Miért ne működhetne úgy?

2023. aug. 2. 10:49
 8/9 anonim ***** válasza:
87%

2-es: Mert nem neked kellene magadra venni, csak mert nő vagy, hanem nézz szét a nőismerőseid körében és biztos vagyok benne, hogy nem egy olyat fogsz találni, akikre ez igaz.


A hardcore változat, hogy regisztrálj fel társkeresőre férfiként és próbáld ki úgy... Esetleg különböző kinézettel. Átlagos férfiként és modell kinézetű adonisz félistenként...

2023. aug. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kérdező, miből gondolod, hogy visszautasítanának? Mert nem mindegy, hogy milyenek a körülmények
2023. aug. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!