Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mindig azt kérdezik, hogy...

Mindig azt kérdezik, hogy "boldog vagy?" így most én azt kérdezem, hogy "Szomorú vagy?"

Figyelt kérdés
Mi az oka?
2023. aug. 1. 22:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
48%

Igen.


Egyszerű oka van: Magányosnak érzem magam és tanácstalan vagyok az emberi kapcsolatokkal kapcsolatban. (Ez így magyaros?)

2023. aug. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
30%
Akkor lennék boldog, ha egy kedves lány megölelne.
2023. aug. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Nem telik jól a nyaram. Egyik legfőbb oka, hogy nagyon hiányzik egy családtagom, aki tavasszal hunyt el.
2023. aug. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
68%

Igen.

Nincs munkám, nincs párom. Idén szerintem megint nem megyek nyaralni, dög unalom így az életem. És kilátástalan kb a helyzetem. Csak ennyi...

2023. aug. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, minden összeomlott az életemben. Haláleset, munkahely elvesztés, betegség...
2023. aug. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Én se!


Vágyom a drogra.

Magányos vagyok én is.

Nem tudom kiheverni az erőszakot ami velem történt.

Nincs egy szeretet kapcsolatom sem.


F

2023. aug. 1. 23:02
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Hiába megyek nyaralni meg bulikon veszek részt, tele vagyok szorongással, egyedül, nem ért meg senki és félek a jövőtől, nem tudom megélni azokat a szitukat se ahol boldognak kéne lennem. Sajnálom hogy ti is mind szomorúak vagytok:(
2023. aug. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
91%

Nem.

Holnap fizetés nap. :D

2023. aug. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Felerősödött a szorongásom és depresszióm az utóbbi hetekben és sokat stresszelek.

Mindenkinek, akinek szüksége van rá küldök egy virtuális ölelést :).

2023. aug. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
100%
Igen. 25 vagyok egy romhalmaz. A szüleimet nem érdeklem,semmilyen a kapcsolatunk. 3 éve nem jön a baba, 2x vetéltem el de emellett a 16 éves húgom meg szült. Senki nem hall senki nem ért meg senki nem kíváncsi rám. Mindenkinek én vagyok a támasz de nekem ? Senki.
2023. aug. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!