Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok! Milyen gyakran néznek...

Lányok! Milyen gyakran néznek meg titeket az utcán?

Figyelt kérdés

2023. aug. 2. 22:20
 1/3 anonim ***** válasza:
71%
Mindennap, független attól hogy éppen milyen ruciban vagyok és hogy milyen évszak van.
2023. aug. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tudod kérdező, én elhiszem, hogy sok lány élvezi, ha a férfiaknak csorog a nyáluk utána, de... többször is voltam már szemtanúja annak, hogy egy lengén öltözött lányt oké, megnéznek, hú de megb*sznám stb. stb. kommenteket fűznek hozzá, de ezekből nem lesz hűséges barátnő és társ. Utána még hozzátették azt is, hogy igen igen, megb*sznám, de egy patron erre bőven elég is, barátnőnek nem kéne.


Ilyen párbeszédek zajlanak le, érted?


Tehát ha meg is nézik őket, ha ilyen p*csagatya, meg melltartó nélküli top meg mittudomén féle ruha van rajtuk, akkor nem társat keresnek hidd el.


Amúgy miért érdekel téged?

2023. aug. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem kifejezetten sokszor, viszont engem tud zavarni, akkor meg főleg, amikor hozzáfűznek kéretlen megjegyzéseket, vagy épp füttyögnek, kiabálnak, dudálnak. Azok kifejezetten megalázó pillanatok számomra.

Pedig nem öltözködöm lengén, kirívóan, élénk színeket sem viselek, nem bámulok senkit, csak a magam dolgával törődöm. Télen is előfordult már, hogy utánam szóltak, pedig akkor úgy fáztam, hogy szó szerint csak a szemeim voltak szabadon..


Egy időben újították a társasházunk, illetve az egyetemet, ahová járok, nos.. akkoriban nem telt el úgy hét, hogy minimum egyik helyről nem kaptam volna valami odaszólást. És tényleg nem tudom elmondani, mennyire égő érzés, amikor így viselkednek velem vadidegenek.

2023. szept. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!