Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Barátnőm mit nem ért azon...

Barátnőm mit nem ért azon hogy „mi volt veled ma“ kérdésre semmit se tudok felelni? Mert munka volt dögunalom ne is beszéljünk róla és csá? Más meg nem volt, mert ugyan mi lett volna?

Figyelt kérdés

egy szar nulla irodai melóm van, ugyan "mi volt veled ma"? Bammeg elírtam az excel táblát és újat kellett nyitni-kb ez a max ami történhet. Kiömlött a kávé mint fokozhatatlan dráma.


Most ezekről a semmikről is lehet beszélni csak minek?

Más meg nincs.


2023. aug. 3. 13:08
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
28%
Kb. én is így vagyok:)
2023. aug. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
38%
Jaj azt hittem ez csak gyerekkorban szokás a mi volt a suliban idiotakerdesekkel.
2023. aug. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
58%

Erről külön cikkeznek is sok helyen

[link]


Erre egy bnő kb egy nénike szinten van hogy ugyanezt kerdezi. :D

(2.voltam)

2023. aug. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
89%
Ez már az új évad Balázska a trollfarmon, most iroda+barátnővel mennek a sztorik? A stílusodból ugyanúgy képtelen vagy kivetkőzni.
2023. aug. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
88%
alapítványi iskolás őrült
2023. aug. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
85%
Amugy var valaszt? Mert mas nyelveken a hogy vagy kerdesre sem illik valaszolni rendesen, csak gesztus.
2023. aug. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem inkább ez figyelmesség részéről, hogy érdeklődik milyen napod volt. Jobb, mintha bunkón semmi nem érdekelné ami veled történik. Miért nem fejted ki neki is hosszasabban, hogy micsoda ocsmány uncsi meló, meg mennyire nem történik semmi, meg erős punci szaga volt a Bea néninek a szomszéd asztalnál, stb. Erről is lehet dumálni, viccelődni kicsit, aztán témát váltani. Mondjuk te is érdeklődnél felőle, hogy hogy érezte magát aznap, stb
2023. aug. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
10%

Ez pont nem figyelmessèg.

Ha figyelmes lenne értelmeseket tudna kerdezni a másik èrdeklodésének megfelelően.

2023. aug. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
82%
Csoda hogy még nem dobott, ilyen mentalitással amilyen neked van...
2023. aug. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

"Csoda hogy még nem dobott,"


hát látod!! nem kötelező ám velem lenni.... ez nem börtön. Menni akar? Menjen.

2023. aug. 3. 17:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!