Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Barátnőm mit nem ért azon...

Barátnőm mit nem ért azon hogy „mi volt veled ma“ kérdésre semmit se tudok felelni? Mert munka volt dögunalom ne is beszéljünk róla és csá? Más meg nem volt, mert ugyan mi lett volna?

Figyelt kérdés

egy szar nulla irodai melóm van, ugyan "mi volt veled ma"? Bammeg elírtam az excel táblát és újat kellett nyitni-kb ez a max ami történhet. Kiömlött a kávé mint fokozhatatlan dráma.


Most ezekről a semmikről is lehet beszélni csak minek?

Más meg nincs.


2023. aug. 3. 13:08
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
88%
Reméljük lesz annyi esze. :)
2023. aug. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

és az NEKED miért is lesz JÓ? Azt elárulod? Kíváncsi vagyok: neked nem tök8 hogy mi élünk halunk?

Hm? Áruld már el!


NEKEM pl az se számít ha itt és most megdöglesz. NEKED miért számít mi van velünk?

2023. aug. 3. 17:50
 13/24 anonim ***** válasza:
84%
Pszichoterápia hogy áll Balázska? Gyógyszert nem adtak még a meghasadt személyiségekre, hogy bent maradjon a többi fiktív karakter a fejedben?
2023. aug. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
78%
De kis agresszív egy görcs vagy Balu. Irany a sárgaház, jól fog állni az a kényszerzubbony ;)
2023. aug. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
82%
Hát kérdező elég negatív személyiség vagy az írásod alapján. Csoda, hogy egy ilyen bunkónak egyáltalán van nője.
2023. aug. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 LuckyLevi ***** válasza:
88%

"NEKEM pl az se számít ha itt és most megdöglesz. NEKED miért számít mi van velünk?"


Gondolom nem kedvel, azert akar neked rosszat.

2023. aug. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
82%

Nem akarok neki rosszat, szegény barátnőjét sajnálom. :)

Egy ilyennel élni...

2023. aug. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
0%
Szerint3m is húzzanak el az ilyenek akik a mizu hogy vagy kozhelyekre képesek csak egy kapcsolatban es annyira nem érdekli a màsik hogy kerdezni se tud.
2023. aug. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
84%

18

a mizu a beszélgetésindítás része, ha random egy konkrét dolgot kérdezel meg az olyan mintha ajtóstul rontanál be más házába

2023. aug. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 LuckyLevi ***** válasza:
88%
Kerdezooo! Amugy mi volt veled ma?
2023. aug. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!