Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ha a Black Mirror első évadát...

Ha a Black Mirror első évadát egy merő dögunalomnak tartom érdemes továbbnézni?

Figyelt kérdés
Egy szuper izgalmas valamire számítottam a hájp miatt és le vagyok döbbenve, hogy mennyire egy unalmas, vontatott valami.
2023. jún. 17. 06:48
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
70%
Hàt ha egy izgalmas űrharcra szàmìtottàl az első 5 percben minden résznél akkor ja nem érdemes tovább nézned.. Ez tudod ilyen elgondolkodtató sorozat.
2023. jún. 17. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
55%
Egyetértek az előttem szólóval. 40 IQ alatt nem érdemes nézni.
2023. jún. 17. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Hát szerintem meg éppen csak 40IQ alatt lehet elájulni valamitől ami hatásvadász, unalmas, vontatott módon tálal teljesen sablon, unalomig ismételt és köztudott morális tanulságokat. ;)
2023. jún. 17. 08:54
 4/21 anonim ***** válasza:
79%
Megnéztem.Szerintem jó...Ez nem egy akciósorozat.Ha arra számítottál,akkor persze,hogy unalmas neked.
2023. jún. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
69%
Ajánlották nekem is hogy ezt a sorozatot ne az első évad legelső részével kezdjem, mert úgy csalódás lesz. Nekem se a kedvencem... Viszont szerintem egyre jobb lesz, ahogy mész felfelé az évadokban, bár a 4. Évad nem volt túl emlékezetes számomra, az 5.-ben meg az összes tetszett. Szóval eléggé változó, hogy milyen egy rész hangulata.
2023. jún. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 NTBS ***** válasza:
78%
Nem.
2023. jún. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 harebell ***** válasza:
70%
Nem csak az akció hiánya miatt tarthat valaki unalmasnak egy sorozatot vagy filmet... én pont azt szeretem, ahol nem az akción van a hangsúly, az okosan és lassan felépített scifiket meg kifejezetten szeretem. A Black Mirror eleinte nekem is csalódás volt, hatásvadásznak és közhelyesnek éreztem. De későbbi évadokban több rész is volt, ami jobban tetszett, úgyhogy adhatsz még egy esélyt neki, kérdező.
2023. jún. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
70%
Vannak jobb részei de nekem is elég unalmas volt.
2023. jún. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
26%

Ez nekem is kérdéses.

Bele néztem az 1. Évad első részbe és rohadt unalmas, nem történik semmi csak beszélgetnek emberek a semmiről. 30 percnél kiléptem, mert nem volt időm megnézni.


So, melyik évaddal kezdjük ami JÓ? A black mirrort. És melyik résztől.


A lényegre nem válaszoltatok.

2023. jún. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
79%
Ez egy anotlógia sorozat. Mindegyik epizód egy külön story. Azt szokták mondani hogy kezd bármelyikkel csak az első évadelső epizódjával ne. Próbáld meg a másodikat.
2023. jún. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!