Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Aki sokat ül otthon, mert...

Aki sokat ül otthon, mert magányos, nem szoktátok halálra unni magatokat?

Figyelt kérdés
Én most szét unom magam. Semmihez nincs kedvem, csak elmenni itthonról. Most azt várom, hogy egyik barátom hívjon, de nem ígérte biztosra, úgyhogy ez a mai nap kétesélyes...vagy elmegyek vele és jól érzem magam, vagy megrohadok itthon. De most komolyan. Semmihez nincs kedvem. Se tévézni, se olvasni...tegnap is egyedül voltam egész nap és inkább takarítottam, már az egész lakás ragyog, csillog minden. Direkt jól elhúztam az egészet. Nagyon unatkozok:S Olvasni sincs kedvem, gépzeni se, netezni se, tévézni se, filmezni se...még mínusz 10 fokban is inkább lenne kedvem kimenni egyet sétálni, mint itthon ülni. Van még így valaki? Remélem, rá fog érni a haverom...csak érjen rá, mert megőrülök...

#halál #magány #unalom #dögunalom #halálraunommagam #halálosunalom #gyilkosunalom
2013. dec. 23. 18:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
hát öcsém! még ha csaj lennél.. :D
2013. dec. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Halálra unom magam

Most ásítottam egyet.

Még verset írni sincs kedvem,

Mert ez is halál unalmas.

És még csak nem is rímel.

Vagy mégis.

2013. dec. 23. 18:26
 3/19 A kérdező kommentje:
1 Akkor mi lenne?
2013. dec. 23. 18:27
 4/19 A kérdező kommentje:

Ó, unalom, unalom

Te vagy a nagy unalom

Elhalnak az agysejtjeim

Miattad

2013. dec. 23. 18:29
 5/19 anonim válasza:
A jelek szerint jól elszórakoztatod magad. :D
2013. dec. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Ez csak a látszat.
2013. dec. 23. 18:36
 7/19 anonim ***** válasza:
Ilyenkor lehet a legnagyobbat alkotni, csak irogasd a verseidet.
2013. dec. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Az unalomtól? Pont attól szokott elszállni az ihlet.
2013. dec. 23. 18:40
 9/19 anonim ***** válasza:

Én is otthon ülő vagyok, de járok dolgozni csak utána sokszor unom magam halálra, bár igyekszem lekötni magam.

Ma például rohadt sok dolgom volt, szinte mindent csináltam, és az ajándékok becsomagolásával még sehol sem vagyok. Én igyekszem lekötni magam ha már magányos vagyok.

2013. dec. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Én is próbálom, de annyira társasághiányom van, hogy csak ahhoz van kedvem, más semmihez se nem van. Látod? Kezdek hülye lenni. Nem tudom lekötni magam, mert semmit sem élvezek igazán, már a szerepjátékozást is meguntam, a dévédézést is, az olvasás se köt le, a netezés se...és sajnos a karácsonyi munkákkal mind megvagyok. Hiába nézek körül, már nincs tennivalóm. Vagyis de! Tele van a falam a szétlapított bogártetemek foltjaival, lehet, azt most elkezdem letakarítani:) Jó móka.
2013. dec. 23. 18:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!