Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ezek a skizofrénia...

Szerintetek ezek a skizofrénia tünetei vagy egyszerűen rájöttem a világ működésére és én a legrosszabb 1 százalékba tartozom?

Figyelt kérdés

Olvastam a skizofréniáról de szerintem az nem betegség hanem megvilágosodás.


3 éve kezdődött, amikor lehetetlen, sokkoló események hatására muszáj volt ràjönnöm hogy a világ nem az aminek látszik.


Most a legfontosabb “tünetem” hogy érzem hogy valami megfigyel és nem mi alakítjuk a dolgokat hanem minden szépen előre le van szervezve.

3 éve az egész életem térképe feltárult előttem és rájöttem hogy minden mindennel összefügg és összefüggő irányított események részese vagyok.

A születési dátumom is azért az ami mert a covid pont akkor jött II nekem a legrosszabbul.

Azért születtem akkor amikor hogy a covid így megtörténhessen velem.


Azóta nem merek semmit csinálni mert van olyan nap hogy 10 jelet is kapok, ha az anyám telefonja szól, felek hogy velem kapcsolatos, ha szól a csengő felek hogy értem jönnek.

Ha megcsúszom a konyhában pont mindig beutom a könyököm, az is jel.


Volt hogy pont akkor hívott a biztosító amikor az anyám elutazott napokra de ezt en nem tudtam es olyan volt mintha történt volna vele valami… pont aznap.


Mivel nagyon figyelmetlen vagyok a telefonom össze vissza csinálok dolgokat, ha egy picit lefagy, azonnal arra gondolok hogy minden adat elveszik róla.

Egyszer már lopták el az előzőt évekkel ezelőtt, akkor is minden odalett.


Karma hívő lettem es mivel nagyon rossz, így az egész életemben kitart majd es MINDEN azért alakult hogy a rossz karma beteljesüljön, annyi előnyöm van hogy valamiért engedték hogy rájöjjek 3 éve.

A traumatizalt gyerekkortol elkezdve a bántalmazó iskola es a nagyon nehéz ármánykodó munkahelyig minden előre le volt szervezve es a covid a beteljesülés.


Már RETTEGEK hogy mi jön még, a konyhát is veszélyesnek érzem.

Mit gondoltok?


2023. aug. 4. 12:40
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
91%
Hogy beteg vagy.
2023. aug. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
70%
Paranoid személyiségzavar, elképesztő szellemi deficittel társulva.
2023. aug. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
91%
Szegény nagyanyám is hasonló volt, és volt is róla papírja, hogy nem komplett. Gyógyszerekkel amúgy elég jól kordában tartható, amikor szedte, teljesen normális volt, egy idő után párszor a szüleim rá is mertek bízni. De ha nem szedte, hasonló dolgai voltak, mint neked, elég para volt.
2023. aug. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
100%
Szóval mindenkit megfigyelnek, ez a valóság... Azt a több millió (milliárd?) megfelelőt ki figyeli meg?
2023. aug. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy elkezdtem olvasni a kérdésed, az ugrott be, hogy nincsen semmi gond, talán a Schwab-ékról való tájékozódás váltotta ki ezt nálad. Aztán tovább olvastam és egyet kell értenem az előttem lévőkkel. Ez már nem az a szint, ami normálisnak mondható, fordulj szakemberhez.
2023. aug. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
93%
Túl sokat agyalsz.Én hasonló tünrtekkel jártam pszichiáterhez.Rengeteg dologba nem tudsz belelátni,hiába hiszed azt,hogy igen.Ne foglalkozz a karmával se,csak éld az életed,csináld a dolgod.
2023. aug. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
20%
Pedig így van! Meg vagy figyelve. Egyfolytában figyel rád az őrangyalod. Semmi olyan nem történik veled, amit Isten ne tudna a javadra fordítani, ha Rá figyelsz, ha szereted Őt!
2023. aug. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
hö? :O
2023. aug. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 A kérdező kommentje:

De ez a probléma

Leírom hogy filmszerű az életem és rengeteg jel van benne és senki nem hisz nekem.

2023. aug. 6. 08:26
 10/46 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy, 14?
2023. aug. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!