Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kiküldtek a dohányboltból 18...

Kiküldtek a dohányboltból 18 évesen,mit tegyek legközelebb?

Figyelt kérdés

Szóval 2005.08.01.-én születtem és ma 2005.08.04.-én bementem a dohányboltba.

Kérték a személyit,én odaadtam és közölte az eladó velem hogy én nem vagyok 18

Én meg csak nézek hogy tessék?Hiszen 3 napja vagyok 18

És közölte hogy menjek ki,nem adja ki,és örüljek hogy ennyivel megúszom hogy át akartam vágni

én meg azt se tudtam hogy mit reagáljak és kimentem

Egyébként jó pár 2004-2005ös ismerősömmel megtörtént ez,egyszer egy 2001-ben született barátomnak se akarták kiadni:D

Nagyon szorongós típus vagyok,szóval szerintetek legközelebb mit kéne mondanom hogy “számolja ki kérem”vagy vezessem le neki matematikailag hogy hogyan vagyok 18?:D



2023. aug. 4. 20:41
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
6%
Lehet ez az esemény egy égi jel volt.Azt mutatta,hogy hagyd abba a füstölést.Mert az lesz a végzeted.
2023. aug. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

#9 Eletkeptelen?

Leirtam hogy elovettem az igazolvanyomat

Olvasd el😊!

2023. aug. 4. 23:24
 13/21 anonim ***** válasza:
11%
ettől még életképtelen vagy, ha még azzal sem tudtál vásárolni.
2023. aug. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

#13 Nem az en hibam hogy nem tudtam vasarolni

Egy bolti eladonak kene tudnia szamolni

2023. aug. 5. 02:53
 15/21 anonim ***** válasza:
0%
Ja persze, az sem a te hibád, hogy dohányzol, az sem hogy nem tudsz vásárolni, az se, hogy nem tudsz leírni helyesen egy dátumot egy kérdésben, nyilván semmi nem a te hibád, te szerencsétlen lúzer. Figyeltél volna oda az iskolában, amikor a dohányzás káros hatásairól volt szó, többre mentél volna, az ilyennek nem lesz aztán pénze semmire, mert elfüstöli, és majd itt nyavalyog, meg szid mindenki mást.
2023. aug. 5. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos kiszámoltattam volna vele és mondtam volna, hogy akkor bizonyítsa be, hogy nem vagyok 18. Mondom ezt úgy, hogy csak egy üveg vízért mentem be és elkérték a személyimet.
2023. aug. 5. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

#15 Allj mar le a rosszindulatoddal ember😃

Nem tudom minek folytatod az irkalast

“Az ilyennek nem lesz penze semmire” Te tudod hogy milyen egyetemi szakra megyek tovabb? Osztatlan jogasz kepzesre

De biztos nem lesz penzem:D

Az hogy elirtam egy datumot ne jelentsen vilag veget neked,foleg hogy diszkalkulias vagyok😃

En vagyok a szerencsetlen luzer mikozben te aki felidegesiti sajat magat egy torteneten,es itt irogat egyfolytaban az normalis?

Es megjegyzem hogy en soha nem szidtam a masikat,es nem nyavalyogtam,veled ellentetben nem irok egy ismeretlen 18 eves lanynak olyat hogy “szerencsetlen luzer” csak mert a dohanyboltos nem tudta kiszamolni hogy aki 2005-ben szuletett az mar 18 eves.

Maradj csondben legyszives🙂

Es kezdj el jogazni,vagy meditalni es nezz magadba kicsit,miert vagy ilyen elkeseredett eletu hogy ennyi rosszindulat van benned

Vagy csak rossz napod volt?:(

2023. aug. 5. 10:49
 18/21 anonim ***** válasza:
73%
És te erre kimész. Hát gratulálok :D Ment volna ki a fene, és kéretem az üzletvezetőt.
2023. aug. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
0%
Nem az en hibam hogy nem tudtam vasarolni - hát akkor kié? Komolyqn kérdem, mert ha ilyen tutyimutyi vagy az a te hibád :D
2023. aug. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
70%
Igazuk van a válaszolóknak, akik azt írták tutyimutyi vagy és életképtelen. De ez nem a te hibád, mert borzasztóan fiatal vagy még a korban és lehet emiatt kevés tapasztalatod van, hogy kiállj magadért és rájöjj, hogy néha agresszívnak és erőszakosnak kell lenned a világban, ha elakarsz vmit érni és ne tapossanak el vagy nézzenek semmibe. Ez a dohánybolti pl tökéletesen mutatta meg, hogy sokat kell fejlődnöd még. Nyilván nem kerültél még hasonló helyzetekben és emiatt nem vagy még talpraesett. Idővel fog ez változni, ha meg nem, akkor elnyomnak. A párkapcsolatra is érvényes ez, a vezetésre, a munkába, emberi kapcsolatokra mindenre, akár egy bolti vásárlásban is...stb.
2023. aug. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!