Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit terveztek hétvégére?

Mit terveztek hétvégére?

Figyelt kérdés

2023. aug. 10. 18:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Tanulni nyelvvizsgára
2023. aug. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
Pihenni szeretnék, ki kellene takarítanom a szobám, szeretnék csinálni kovászos uborkát is, meg akarok sütni nyelvet, amit nagy kedvencem. De betegen nem tudom mire lesz majd "erőm".
2023. aug. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Jobbulást. :)

Felétek esznek valami állat nyelvét?

2023. aug. 10. 19:17
 4/8 anonim ***** válasza:
54%

Persze, a sült sertés nyelvet, ha több óráig sütöd akkor vajpuhára meg lehet sütni és olyan lesz majdnem, mint a pullpork. Meg nem mondod róla, hogy nyelv vagy belsőség. Mindenhol szoktak, szinte minden ilyen pecsenyés, sültkolbászos streetfoodnál kapni.


Flekken fűszerrel tényleg az egyik legjobb ilyen grill/sülthúsos kaja. Sokan nem ismerik és sokan nem is tudják, hogy milyen jól el lehet készíteni.

2023. aug. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Eddig én sem ismertem. :)

Félénk a töltött káposzta a divat étel. :)

2023. aug. 10. 19:29
 6/8 anonim ***** válasza:
24%
Töltött káposzta is csak úgy jó, ha nem olyan nagyok a töltelékek és "kolbásznak" való jó fűszeres darálthús kerül a töltelékbe amit én nem szeretek, ha nagyon zsíros és kerül bele füstölt hús gyanánt valami tarja vagy ilyesmi. Ezt hívják szabolcsinak. Persze az még alap, hogy savanyú káposztából készül ami át van mosva, nem nyersből. Illetve azt is szokták, hogy a tölteléket kelkáposzta levélbe csomagolják.
2023. aug. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
17%
Totál
2023. aug. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
65%
Péntektől vasárnapig 12órázok mindegyik nap, szóval most másra aligha lesz időm :c
2023. aug. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!