Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket nem zavar ha elkérik...

Titeket nem zavar ha elkérik a személyiteket a dohànyboltban?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, és úgy gondolom hogy bőven kinézek legalább 18-nak. jóval izmosabb vagyok mint az átlag, a borostàm is elég sűrű, sok korombelinek nincs is. àltalàban nem kérik el a személyim, de volt màr pàrszor hogy megkérdezték, hogy te hàny éves vagy? ez úgy fel tud bosszantani, elhiszem hogy a munkàjukat végzik, de titeket ez nem idegesít?
2023. aug. 10. 19:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Én 30 vagyok, múltkor elkérték a személyimet.Kifejezetten jól esik.
2023. aug. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Ezert nem kene dohanyboltba jarnod
2023. aug. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
51%
Nem kérik el, ismernek az eladó kiscsajok. :D
2023. aug. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mivel nem járok oda.
2023. aug. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
75%
Nem járok már évek óta mert leszoktam, csak a hülyék bagóznak. Amúgy az aldiban néha elkérik, jól esik, 37 vagyok.
2023. aug. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Bóknak venném
2023. aug. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Én 33 éves vagyok és idegen helyen az esetek 90 százalékában elkérik. Én bóknak fogom fel. :D
2023. aug. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
más 30 évesen is szerintem, mert akkor úgy érzed hogy a korodhoz képest fiatalabbnak tűnsz jóval. ki mondta egyáltalàn hogy cigiért jàrok be? életemben rà nem gyújtottam, mert asztmàs voltam kicsiként és belém nevelték.
2023. aug. 10. 20:06
 9/20 anonim ***** válasza:
Hiába nem cigiért mész be, 18 év alatti embereket be sem engedhetnének, szigorú büntetés jár érte.
2023. aug. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Akkor nem zavar, ha csak 5 másodperc az életemből amíg megnézik és utána folytathatom a vásárlást. Zavar amikor a pasi/csaj ekezd vijjogva nevetgélni, hogy "uuuuu én ki nem néztem volna hogy ilyen idős vagy! Úgy nézel ki mint egy 16 éves!!!!!!! Hát az eszem megáll! De most komolyan! Ez hihetetlen!" ha esetleg ott van a kolléganője akkor még odaszól neki, hogy "De most nézz már rá! Hát nem olyan, mint egy 16 éves?????".

Amíg ezt mind végigkacarászta nekem, addig rég meg is vásárolhattam volna a cigimet és mehettem volna a dolgomra.


Nem tehetek róla, nem szeretem amikor így közelít felém az eladó vagy feltart. A közértben sem szeretem amikor kipakolom a szalagra az árut és miközben az eladó lehúzogatja a termékeket, elkezdi kommentálni, hogy miből mennyit vettem és vajon miért.

Egyszer vettem kb 15-20 zsemlét és az eladólány amikor meglátta visítva nevetni kezdett.

Nem értem, ezeknek mi értelme van.

2023. aug. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!