Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi zavar/zavart a legjobban...

Mi zavar/zavart a legjobban titeket, az első randinál, ami miatt eldöntöttétek hogy nem érdemes második randi?

Figyelt kérdés

#Randi, zavaró, viselkedés
2023. júl. 5. 13:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
77%

Visszaköpte a jégkockát az italába.


Nem tűnik nagy dolognak, de számomra ez annyira visszataszító volt, hogy nem lett második randi.

2023. júl. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
97%
Fogdosott - nekem ez bromi nagy red flag, így randi felénél elköszöntem. Aztán még heteken át zaklatott.
2023. júl. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
89%

Lótetű ásólábára hasonlító műkörme volt.

[link]


Számomra rettenetesen taszító a műköröm.

2023. júl. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
86%
Nyafogott, hogy fáj a lába, közben meg csak mentünk és mentünk, ő hívott, így én csak mentem vele, majd kiderül, hová ülünk be, valahová biztosan, hisz szemerkél az eső... Végül is elég jót beszélgettünk, jót sétáltunk, de kezdtem átázni, pisilnem is kellett, így javasoltam, vegyük egy buszmegálló felé az irányt, aonnan hazajutok. Nem tudom, ilyen suta volt vagy ilyen smucig, nem is számít, mert a nyafogással elvágta magát, a macskasétáltatás az esőben csak a ráadás volt. :D (eleve haverja kérte, adjak neki egy esélyt :D)
2023. júl. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
89%

Több példát írok, mindegyik másik ember:

- Nagyon határozatlan volt.

- Végig az exéről beszélt, aki elhagyta.

- Neten hazudott a kinézetéről, élőben más volt.

- Túlságosan egoista volt.

2023. júl. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
21%
Az Il trenoban akart pizzázni, mikor ott volt a sokkal olcsóbb pizza king.
2023. júl. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
96%
Rancos es oreg volt. A foton meg fiatal volt. N
2023. júl. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
89%
Úgy nyilatkozott valamivel kapcsolatban ami rám igaz(de ő nem tudta) és ez alapján levettem, hogy semmi esélyem nem lenne tartósan.
2023. júl. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
80%

Nálam ez olyankor van, ha azt érzem, hogy abszolút eltérünk, ami az egyiknek ideális esti szabadidő, hétvége vagy szabadság-eltöltési forma, az a másiknak kínszenvedés és fordítva, nem kompatibilis a világnézetünk alapvető dolgokban, pl elfogadás, vagy pl egészséges életmód.


Ezen kívül red flag, ha semmi végzettsége sincs, fogalma sincs, mit akar az életben, képtelen minimális küzdésre önmagáért.

2023. júl. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
96%
Megkérdezte, hogy mikor születtem, és elkezdett ezoterikus horoszkópos baromságokat magyarázni.
2023. júl. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!