Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi volt az eddigi legdurvább...

Mi volt az eddigi legdurvább élményetek, ami egy buliban zajlott?

Figyelt kérdés

2023. aug. 10. 21:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
hát ilyen fesztiválszerűség volt. sok volt a délután, xanaxra alkoholizáltam. leszállt az este, én egyedül ültem a sörpadnál, próbáltam felállni visszcsüccs, elborultam vele, előtte lévő helyen ismerősök ültek és nem segítettek csak mondta az egyik a másiknak hogy úristen. utána megint ültem lehet bóbiskoltam is már az asztalra dőlve, de előjött egy idegen társaság és spanolni próbáltak nem simertem senkit, elém tettek felespohárban valamit amit megittam de nem tudom mi volt az, azt mondták hubertus, de nem volt alkohol íze...nem akarom tudni mit itathattak meg velem akkor. majd mondták még elmennek piáért várjam itt őket, mondtam jó, majd mikor elmentek felálltam és hazabotorkáltam. többször ilyen durván nem csapongtam
2023. aug. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
97%

Tömegverekedés kitörése. De akkora, hogy az összes biztiboj + a vezetőség is bekapcsolódott. A legkülönbözőbb méretű asztalok, üvegek, emberek röpködtek a levegőben. Ki kellett hívni a yardot, ami legalább féltucatnyi autóval jött ki. Azóta is fáj a szívem, hogy senki nem készített az esetről emlék-videófelvételt. 😂

A hely nevét direkt nem közlöm.

2023. aug. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Amikor beekiztettek es mindenki vágta hogy razzia lesz csak nekem nem mondtàk el,a "bnőm" közben kigúnyolt annak, akivel épphogy összejöttem, ezért a srác hátat fordított nekem, és el se jött, aztán ugyanez a csaj azt mondta dobaljunk csikket a táncolókra mert milyen buli, azt akarta hogy viselkedjek deviánsan, mikozben a rendörök szépen bentre elvegyültek figyelni. A diszko is szokatlan módon majdnem kongott éppen.

Hazamentem ugy hogy a csaj kísèrt és játszotta a vigasztalót a pasi miatt.

Később tudtam meg mindent. És pár ismerős csaj is volt kint be se mentek a buliba. És ők is ezt várták.

A rendörök békén hagytak amugy, llle se igazoltattak. Nyilván tisztában voltak vele milyen "barátaim" vannak.

2023. aug. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
pezsgővel kínáltak de szerintem valamit tehettek bele mert annyira kész lettem tőle hogy semmire nem emlékszem arról az éjszakáról
2023. aug. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Elment a haverommal bulizni és mellette ebredtem.

En nem emlekszem semmire, elvileg o sem, remelem tényleg igy van.

Elvileg mindketten heterok vagyunk, ferfiak.

2023. aug. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sok volt. :))
2023. aug. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!