Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mi volt a legdurvább részeg/má...

Mi volt a legdurvább részeg/másnapos élményetek?

Figyelt kérdés

2017. máj. 30. 18:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem emlékeztem rá, hogy mikor, és miért ültem be ruhástól a fürdőkádba, és mitől fájt másnap a hátam?
2017. máj. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%

Olyan 15-20 kiló méterre a várostól ébredtem a mezőn.Hirtelen azt sem tudtam hol vagyok.

7 évvel ezelőtt letettem valahova biciklim s azóta sem találom.

Arra eszméltem,hogy az autópályán szédelgek gyalog koromsötétben...stb.

2017. máj. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugh. Detoxban èbredès. Senkinek nem ajánlom, ijesztő.
2017. máj. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
reggel arra keltem, hogy egy stoptáblát ölelgettem az ágyamban.. szerintem nem kell mondani, hogy fogalmam sincs, hogy került hozzám.. elvittem a rendőrségre, kifizettem a büntetést, és éltem tovább az életem :D
2017. jún. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%
Más ruhában értem haza,mint amiben elindultam.Nem tudom hogy jutottam be a lakásba,mert előtte elhagytam a lakáskulcsomat.Egy kis utcában voltam,azt hittem a lakóhelyemen,kiderült 50km-rel arrébb.Tele voltam kék foltokkal,nem emlékszem mi történt.
2017. jún. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
97%

Van két történetem is!


Az egyiknél a Margitszigetről vittek ki a mentők olyan fél 5 körül és este fél 11-kor ébredtem a kórházban! Gyomromat nem kellett kimosni és másnapos sem voltam! Még aznapos voltam bőven! 9 deci whiskyt ittam meg! Nekem nem volt rossz élmény, mint, ahogy az egyik válaszoló mondta!


A másik történet az, hogy kimaradt vagy 3 óra és arra ébredek reggel, hogy az ágyamban fekszem. Fejfájás meg semmi nincs. Ijesztő az volt, hogy egy kés volt az ágy mellett, ami nem az enyém! Az utolsó emlékem az, hogy egyik haverommal megiszunk egy sört és beszélgetünk!

2017. jún. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

1.Kinyitom a szemem olyan hajnali 3körül, szerdán, 6kor indulok dolgozni, tél van, behugyoztam, 20km otthonról egy buszmegállóban.


2."Uram, uram jól van?", rázzák a vállam a mentősök.

6-8járókelő+2rendőr a helyszinen.Házunktól 200méterre az árokban aludtam. Hazasétáltam.


3.Hason fekve alszok. Kinyitom a szemem és egy ilyen fekete gumiszőnyegen fekszem ami kerek mintás. Jobban kinyitom a szemem "széklábakat" látok. Valaki átlép rajtam és leszáll. A villamos a végállomásra érkezett. Nem tudom hány kört mentem.

2017. jún. 24. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Velem kb. 5 éve volt hogy haverokkal az utcán ittunk. Megittam 4 deci 70%-os abszintot kb. 1 óra alatt, azután képszakadás. 5 órával később tértem magamhoz ahogy a belváros közepén hányok egy padon, vérzik az állam és szét van rúgva a cipőm. Mint kiderült futottam, belerugtam a padkába és az állam ért először földet...
2017. jún. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

1. Sok-sok megszámlálhatatlan fajtájú alkohol elfogyasztása után 3 órán keresztül sírtam felső nélkül az ajtóban, mert elhagytam a kulcsom. Majd másnap csörgött a telefonom és egyik barátom hívott, hogy a haverja megtalálta a zsebében a kulcsomat, mivel elkértem tőle a kardigánját, mert a saját pólóm ehavytam valahogy és valahol..(?!)


2. Elhajlós buli után másnap reggel irány meló. Épp a vásárlót szolgáltam ki, majd szó nélkül kirohantam a wc-be. A főnök "gyomorrontás gyanúval" leküldött a raktárba, ahol is nincs mosdó. Ezért a céges reklamszatyrokba küldtem a kövi két kört. :"Ddd

(Bakker errol fel fognak ismerni :O :"))))

2017. aug. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!