Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mi volt utólag visszagondolva...

Mi volt utólag visszagondolva a legdurvább élményetek gyerekkorotokból, ami a tesótokhoz köthető/amit megcsinált veletek, de amit akkor nem gondoltatok durvának?

Figyelt kérdés

2022. aug. 11. 20:15
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
98%

Egyszer egy hülyeségen össze vesztünk, konkrétan össze verekedtünk és neki lökött az ajtónak, ami miatt felszakadt a vállam...én lány ő fiú, bár az öcsém de erősebb volt nálam . Véletlen volt ez, de a kapcsolatunk utána két évig nulla. Az elején ő akarta helyre hozni én nem , aztán fordítva és most jutottunk el odáig 4 év után hogy újra keressük egymát.

Most kezdjük előről.

2022. aug. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim válasza:
97%
Egyszer egy játék íjba tett egy kihegyezett hurkapálcát és meglőtt vele. Nem hiszem, hogy a fejemre célzott, de a két szemem között, a homlokomban állt meg. Persze csak a bőrt sértette fel, de ha a szemembe megy, gáz lett volna. :)
2022. aug. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim válasza:
99%
6 éves voltam,ő 4 és majdnem szemenszúrt egy faággal ha anya nem szól közbe azonnal ott reszeltek a szememnek
2022. aug. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
89%

Nem velem történt, barátnőimnél voltam. Ők hárman voltak testvérek, kb. egykorúak. Egyik lányt kipécézték folyton, szivatták, ment a bullying rendesen. Vízipisztollyal locsolták ruhában télen, kérte, hogy fejezzék be, sírt is, kizárták a hidegbe vizes ruhákban. Én engedtem be, bent tiszta víz volt a padló, amint bejött, elcsúszott és kitört a bokája.

Sokszor eszembe jut ez a történet, amikor arról olvasok kérdést, hogy micsoda erélyeket tanít az embernek, ha van testvére és bezzeg az egykék milyen hitványak lesznek. Hát én egyke vagyok és engem traumatizált ez az eset.

2022. aug. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
93%

Nekem nincs testvérem, de anyukám hajmeresztő dolgokat mesélt a gyerekkorukból.

Az még hagyján, hogy állandóan püfölték egymást, és a legkisebb testvért, a nénémet állandóan bezárták az ágyneműtartóba, ezek mindennaposak voltak.

Az egyik durva eset volt, mikor anyu és a nagybátyám kardoztak két nagykéssel. A nagybátyám véletlen megszúrta anyu szemét. A szemgolyó és a szemöldökcsont között ment be a kés, még most is látszik anyunak, pedig már 46 éves. 10-13 évesek voltak.

A másik az volt, hogy anyu és a néném látták a tv-ben, hogy akasztanak egy embert, mire kitalálták, hogy felakasztják egymást. Itt még elég kicsik voltak. A néném akart először lógni, még ezen is összevesztek, de végül hagyta anyu, hogy előbb lógjon ő. Aztán azt vette észre, hogy kapkod a torkához, és csorognak a könnyei. Akkor befutott egy késért, hogy levágja a kötelet, de a nyakához akarta tenni a kést, úgy. Akkor ért ki a mamám, akinek az tűnt fel, hogy anyu futkos a késsel. Mindkét alkalommal jól el lettek verve.

Nekem ez mindig furcsa volt, hogy ennyire szabadon voltak ők hárman, mert mindig, minden visszaemlékezésükben hárman voltak, és mindig rosszalkodtak valamit. De felnőtt fejjel nem haragszanak egyik miatt sem egymásra. Mindenki számára világos, hogy sajnos rájuk nem volt figyelve, csak voltak.

2022. aug. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
97%
Nekem olyan élményem van, ami durva volt, de ma már nem tartom annak - mert gyerek volt, nem tudta, milyen hatása lesz annak, amit csinál én sem tudtam volna, hogy ilyen sebzést okoz: voltak azok a szivárványszínű, szőrös portörlő pálcák régen, aki élt a '90-es években, tudja. :) Na, egyszer kergetőztünk és annak a szárával elkezdett csapkodni (a színes részt fogja és a szárával ütött). Szártól felfelé könnyen hajlik az egész, lefelé pedig egy műanyag rúd adja a szárát, benne a fém tartószállal. Nos, a hajlékony részt fogva, kicsi erővel úgy meg tudta lendíteni a nehéz részt (a portörlő szárát), hogy a seggemhez csapva akkor k.rvára fájt, későbbre pedig felhurkásodott. Sz@r volt, túléltem. :)
2022. aug. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:

Akkor az enyém még nem is olyan durva.😅 Asszem 6 éves lehettem, mikor láttam egy filmet amiben valakit azzal a széles ezüst ragasztószalaggal megkötöznek, száját leragasztják stb. Nagyon kíváncsi lettem milyen lehet, nővéremnek mondogattam is hogy kötözzön meg, de sose vett komolyan.

Egyszer aztán téli szünetben miután reggel anyunk elment dolgozni odajött hozzám, ledobott az ágyamra két tekercs olyan ezüst ragszalagot, és mondta hogy akkor most megkötöz. Nagyon izgatott lettem, tesóm mondta hogy menjek ki vécére, majd amikor visszajöttem, hozzákezdett. Szorosan összeragasztotta a csuklómat, majd alaposan körbetekert a testemen több ponton, és a lábaimat is. Aztán előszedett a szekrényből egy baromi vastag pokrócot, leterítette, és szépen ráfektetve engem alaposan beletekert, a lábujjamtól az államig, csak a fejem látszott ki belőle, majd ahogy voltam elkezdte szépen több ponton körbeszigszalagozni rajtam a pokrócot, a lábam fejétől a vállamig, aztán egy hosszú sálat, meg egy kis kendőt hozott. A sállal bekötötte a szemem, majd két ujjal összenyomva picit az arcom a számba tömte a kendőt, és aztán két nagy csíkkal le is ragasztotta, ami annyi idősen a fél arcomat eltakarta, és mondta hogy most annyira cuki vagyok, mint egy kis múmia. Tesómat akkorra már jobban szórakozatatta a dolog mint engem.😀 Kb mintha babázott volna velem, felkapott, bevitt a szobájába az ágyára rakott. Mondta hogy amióta ő vigyáz rám, ilyen jól még sosem viselkedtem, csinálhatnánk ilyet máskor is, meg hogy jó erős lehet a ragasztó, ha még azt is el lehet vele érni, hogy ne jártassam a szám.😀 Egy idő után belefáradtam az egészbe, és talán a meleg pokróc miatt, talán a sál miatt a szememen, elaludtam. A legdurvább az nekem a sztoriban, hogy szerintem órákat aludhattam, de mikor felébredtem, még mindig ugyanúgy voltam, gúzsba kötve, sállal a szememen, leragasztott szájjal, tesóm meg a szomszéd szobában kedélyesen beszélgetve telefonált valami barátnőjével. Elkezdtem hangosan Mmmmmm-ögni meg nyögdécselni, és mikor észrevette bejött és levette a sálat, aztán mondta hogy várjak még csak pár percet, és elenged. Számomra ez azért durva így felnőtt fejjel ennyi év távlatából, mert akár álmomban meg is fulladhattam volna, pánikba is eshettem volna stb... De amiket itt írtok ahhoz képest ez semmi.

2022. aug. 11. 21:06
 8/43 anonim ***** válasza:
98%
#7 Hát azért ez is elég para :D Főleg a megkötözve, bebábozódva, szájbetömve aludni egy jót... XD
2022. aug. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
93%

Egyszer rálőttem légpuskával, miután megégette a karom egy nyalóka pálcával.

Meg volt egy olyan is mikor meguntam hogy állandóan verekedni akar és és két lábbal akkorát rúgtam rá hogy a faltól bereped fején a bőr. Sajnos nem tanult ezekből ugyanúgy unalmában nekem eset később is.

2022. aug. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
97%

Bátyám petárdát dobott a hátamra, és fennakadt a pulcsimban, az utolsó másodpercben esett le.

Egyszer bezártam az unokatesómat a fagyasztóba, és nem mondtam el anyunak, hogy hol van.

Szintén ennél az uncsinál kimásztunk az emeleti szoba ablakán éjszaka, és a tetőn keresztül szöktünk ki az utcára. Sok ilyen volt, rossz gyerekek voltunk.

2022. aug. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!