Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan kezdjek neki?

Hogyan kezdjek neki?

Figyelt kérdés

Öveket becsatolni, érdekes (vagy inkabb fura) történet következik: tiniként tiszta nyomi voltam, kimaradtam minden akkori ismerkedésből. Viszont ehelyett kipróbáltam egy csomó sportot, azok miatt egész jól kezdtem el kinézni, jó is voltam/vagyok bennük, szóval ez adott egy kis önbizalmat.

Elkezdtem ismerkedni, de nem igazán ment, nyilvan 0 tapasztalattal elég nehéz.

Most 23 évesen sikerült odáig jutnom hogy ha valakivel belerülök egy társasagba akkor azzal al tudok tök jól beszélgetni, flörtölni is akár, de ennél tovább sosem megy. Egyszerűen annyira el vagyok veszve, nem tudom mit kéne csinálni ilyenkor. Kevés olyan van akivel egy társaságba kerülök és be is jön, még kevesebb aki szabad és érzem hogy én is bejövök neki, ezért nagyon ráparázok (szerintem).

Ebből én két kiutat látok, vagy megtanulok random odamenni emberekhez az utcán (rendezvényem pl megy, mert ott van valami közös de ezekből nincs sok), vagy valahogy túllépek ezeken a holtpontokon es megtanulom tovább vinni az ismerkedést.

Ti ezekhez mit tanácsolnátok? Akármilyen tanácsot, tapasztalatot szívesen fogadok (bár a menj oda és lesz valami nagyon nem az én stílusom, biztos nem menne sokadszorra sem )



2023. aug. 10. 22:54
 1/4 anonim ***** válasza:
66%
Inkább csatold ki azt az övet es durr bele pajtás.
2023. aug. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
#1 beleegyezés nélkül nagyon gyorsan mennék a börtönbe pajtás :D
2023. aug. 10. 23:00
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne görcsölj rá a csajozásra. :)

Nem vesztesz semmit, ha az elején kapsz pár kosarat, fogd fel tapasztalat szerzésnek. :)

2023. aug. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A sport jo kiindulas. A siker alapja a gyakorlas. A parkereses es talalas 75 szazalekban gyakorlás a maradek az adottsag es az oszton.


Ugyanilyen bena balek voltam de aztan megtanultam mi hogy megy

2023. aug. 11. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!