Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Illik virágot vinni az első...

Illik virágot vinni az első randira? Ha igen, akkor milyet?

Figyelt kérdés

2023. aug. 12. 22:50
 1/4 anonim ***** válasza:
66%

Hol lesz a randi?


Arra gondolj, hogy a virágot kell valahova tenni. Ha nincs hely vagy hordozni kell magaddal akkor roppant kényelmetlen lesz. Szerintem ne vigyél virágot, mert amúgy is, az nem megoldható, hogy vízbe kerül. Virágot inkább akkor vigyél, ha már érte tudsz menni, mert tudod hol lakik és akkor otthon vízbe teszi, mielőtt elindultok.

2023. aug. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az elsővel. Ha nála találkoztok akkor okés vagy ha esetleg étterembe mentek vagy ilyesmi még le tudja tenni addig. Ha ilyen aktív sétálós, járkálós program lesz inkább ne.


Amúgy ha ismered a lányt akkor nyugodtan vihetsz neki, szép gesztus. Pl egy szál rózsa vagy valami egyszerű. Ha online beszéltetek csak akkor szerintem ne, mert az azt a látszatot nyújtja hogy mindenkinek viszel.

2023. aug. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm. :)

De úgy tudom, nem mindegy milyen színű rózsát visz a férfi.

2023. aug. 12. 23:17
 4/4 anonim ***** válasza:
52%
Nekem nem tetszene, csak párkapcsolatban. Első randin nagyon olyan, mintha kompenzálna.
2023. aug. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!