Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az az üzlettulajdonos/vállalko...

Az az üzlettulajdonos/vállalkozó aki idegbeteg alpári paraszt módjára kommunikál az ügyfelekkel mégis mire számít?

Figyelt kérdés
Az ilyen miért csodálkozik ha a fél város egy debilnek tartja és becsukhatja a vállalkozást mert senki sem megy hozzá? Az ilyen emberek arra nem gondolnak hogy ha alapból ilyen természetű legalább azzal moderálja kicsit magát akikből él?

2023. aug. 15. 10:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Miért: a társadalom nagyon nagy többsége már nem ilyen?

Nem kell ezen problémázni annyit...

2023. aug. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
#1 Nem kell problémázni? Szóval szerinted ez természetes hogy a társadalom egyre idegbetegebb lesz?
2023. aug. 15. 10:19
 3/5 anonim ***** válasza:
62%

Költözz nyugatra. ¯\_(ツ)_/¯

Ott annyira nem agybajosak az emberek.

2023. aug. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
22%
Összevesztél a vízszerelővel és nem merték a face-n negatív értékelést írni arccal?
2023. aug. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
78%

Hát én is találkoztam elég idegbeteg emberrel.

A társasházunkban volt valami gond, ezért be kellett engedni a szerelőt a lakásba, hogy valamit szerelgessen, erre nem elég, hogy velem viteti el a szemetet, nem szól, amikor kimegy az ajtón, hanem nyitvahagyja, én meg nem tudom, hogy fél másodpercre, vagy órákra távozik, pakol vissza, de valami silány vékony szar szigetelést tenne a régi helyére. Udvariasan megkérem, hogy ugye azért lesz majd rendes is, erre ott kezd velem üvöltözni, hogy mit várok, majd négyet tesz fel, és hogy az EU-szabvaány. Ja, csak nem mindegy, hogy 5 mm, vagy 10 cm, ami volt. Erre mondja, hogy de jó, csak az én kedvemért rak fel olyat amilyen volt, és hoz egy zsák szemetet, amit máshonnan kapart le, persze kipenderítettem vele, és mondogatta nekem, hogy milyen kibírhatatlan vagyok. Mondtam, hogy ő is az, és hogy mennyire link. Erre mint az általános negyedikben a nagyzoló gyerekek beugrott nekem ilyen boksz felállásba, és ott Rockyzott, hogy "vigyázz, mert..." :D

Ja, és még ő panaszolt be a közös képviselőnél. :D


Tény, hogy a normálisabb emberek elmennek, és az aljadék marad, nincs már miből válogatni.

2023. aug. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!