Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van, aki nem szeret nyaralni?

Van, aki nem szeret nyaralni?

Figyelt kérdés
Elmenni, ismeretlen helyre, milyen lesz a szállás, stressz az út is.

2023. aug. 16. 17:52
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen, vannak ilyen emberek
2023. aug. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
91%
Én ilyen vagyok. A pihenés nekem az ha nem szól hozzam senki és nyugodtan ellehetek a saját kis világomban, nem az hogy süttetem a hátam valami vízparton.
2023. aug. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Pontosan. Ahol ezren üvöltenek a tengerparton. Engem más tölt fel.
2023. aug. 16. 18:35
 4/22 anonim ***** válasza:
89%
Én sem szeretek. Itthon kiülök a teraszra, csivitelnek a madarak. Gyönyörű, csendes környék. Van, aki ezért fizetne. Nem fetrengenék a tenger partján millió ember között.
2023. aug. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szeretem valójában a "nyaralást", - felesleges nyűgöket generáló pénztemető.
2023. aug. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
86%

Főleg horvátországi nyaralásokban volt részem. Szép, de...

Sokszor már a szervezés, csomagolás, utazás lefáraszt. Ha odaérünk, első dolgom az, hogy alszok egyet a szállodában vagy apartmanban, hogy kipihenjem a fáradalmakat.

Nehezen állok át az adott hely hangulatára. A zsúfolt strandokat nem szeretem.

Érzékeny vagyok a napra, így a strandolás vagy városnézés miatt gyakori nálam a napszúrás, fejfájás.

Az egy hét mindig hamar eltelik, és annak ellenére, hogy jól szokott sikerülni, mégis többnek érzem a vele járó nyűgöt, mint a pozitívumokat.

2023. aug. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem lenne egy alapbetegségem, ami sokmindenben befolyásol, pl.: ebben is, akkor mennék szívesen össze-vissza.
2023. aug. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Pont így vagyok, 6-os. Csak az a baj, hogyha vége, menni kell dolgozni. Nem jó semmi. 1-1 napra szívesen megyek bárhová, ha tudom, hogy éjjel alhatok a saját ágyamban. De 1 hét... sok.
2023. aug. 16. 20:43
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Egy-egy napra kiruccani nem túl messzire, nekem is az a maximum. Egyszer voltam egy hétig, soha többet. A második naptól az már a kutyaharapás szőrével. Teljesen kimerülve értem haza.
2023. aug. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
74%
Én nem tudok máshol aludni csak otthon. Kell 2 éjszaka hous megszokjam az ottani ágyat. Ha tajszollas van az is idegesít mert nem értem.
2023. aug. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!