Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek baj hogy ha egy...

Szerintetek baj hogy ha egy pasi nem szeret utazni, nyaralni járni?

Figyelt kérdés
32 éves férfi vagyok és soha az életben nem jártam még külföldön de nem is vágyok főleg ebben a helyzetben ami most is van. Csak néha kellemetlen hogy kérdezik hogy én miért nem utazok soha sehová. Az éves szabadságomat igyekszek úgy kivenni hogy legalább a nyári időszakban legyen legalább havi öt napom amikor nem dolgozok. De sajnos voltak nők akik ezért unalmas embernek tartottak, sokat dolgozok még a munkahelyem mellett is méhészkedek gazdálkodok és nem tudnék úgy elutazni amikor tudom hogy anyám egyedül van a gazdaságra én meg valahol távol vagyok. Nekem a nyaralás a kikapcsolódás a vízparton van egy jó pecázás felér egy külföldi utazással számomra. De ahogy írtam is ezért már kaptam pár kritikát mert nem szórom két kézzel a pénzt
2020. márc. 21. 20:23
 1/2 anonim ***** válasza:

ST22Lacika szokta azt mondani, hogy "nyiss a világ felé". Az a gond, hogy tényleg igaza van. Az emberek nem csak akkor fognak érdekesnek tartani, ha jó céljaid, elfoglaltságaid és személyiséged van. Kell, hogy tudj majd mit mesélni. Hidd el, fontos, hogy néha kimozdulj hazánkból. Az eddigi 19 évem alatt én se voltam gyakran külföldön (legfeljebb ötször, Szlovákiát figyelmen kívül hagytam, mert itt lakok mellette), de az a pár alkalom azért kellett. De egyébként bármilyen kicsi Magyarország, szép dolognak tartom azt is, ha valaki csak ezt az egy országot utazza körbe, egy jó verdával és egy jó nővel. Mellesleg ha megkérdezik, hogy merre utazol, válaszold azt, hogy te inkább itthon szeretsz utazni.


Említetted a pénzt. Szép és becsületes dolog, hogy vigyázol a pénzre (ami főleg mostanában fontos), viszont ha túl sokáig ülsz a pénzen, úgy fogsz járni, mint az édesanyám unokanővére. Egész életében ült a pénzen, vannak megtakarításai meg minden, viszont soha nem volt senkije, nem szerzett élményeket, csak dolgozott egész életében és ami a legrosszabb: egyedül fog megöregedni. Már az ötvenes évei végén jár szóval neki ennyi volt. Ha elolvasol egy tanácsot tőlem, azt mondom, vigyázz a pénzre, de időnként lazítsd meg az övedet egy kicsit, amikor nincs ilyen idétlen járvány, mint most. Jön a nyár és nincs is jobb, mint utazni, bulizni, autókázni, vagy nőzni. Ahol csak tudsz szerezz még több élményt másokkal, miközben ésszel (!) költekezel.

2020. márc. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Apukám szeret horgászni. Szóval nekem egy ilyen horgászós nap egy szimpla kikapcsolódásos napnak felel meg. A nyaralás számomra nem ez.


Számomra fontos, hogy egy férfi szeressen utazni. Itt nem a külföldi utazásokra kell gondolni, hanem itt, belföldön. Nyaralás a lakhelyéről távol, új hely és annak nevezetességeivel a megismerése.

2020. márc. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!