Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi volt eddig a "leggonoszabb"...

Mi volt eddig a "leggonoszabb" tetted? Vagy a legönzőbb, legakármilyenebb, ami negatív?

Figyelt kérdés

Nekem volt egy jó barátom, aki egy idő után ok nélkül elkezdett velem szemétkedni. Megcsináltam két nyelvvizsgát, elkezdtem az egyetemet, szépen is ment, nagyon egyenesbe jött az életem, ő meg csak ült otthon, és picsogott hogy semmi sem sikerül neki (mert nem is csinált semmit, ezt pontosan tudtam és tudom is).


Nyilvánvaló volt számomra hogy irigység volt a részéről, és csak azért volt ilyen velem, amiket fentebb leírtam.


Na, ebből annyira elegem lett (mindennek, a legocsmányabb földalatti állatnak lehordott a hátam mögött, és így tovább), hogy mikor már belerázódtam az egyetembe, és elkezdtem kijárni szórakozóhelyre, majd találkoztam vele, mindent rázúdítottam, és baromi jól szórakoztam rajta. Nem káromkodtam, nem szidtam, csak elmondtam neki hogy ha esetleg tenne valamit akkor nem lenne ilyen szerencsétlen, stb. Elővettem a leglesajnálóbb stílusom, és nagyon jól éreztem magam utána.


Nekem ez volt a legszemetebb mozzanatom. Nektek?



2020. jún. 23. 13:57
 1/3 A kérdező kommentje:
Jav.: nyílvánvalóvá VÁLT számomra, hogy irigység... stb.
2020. jún. 23. 13:58
 2/3 anonim ***** válasza:

Amit le írtál az irigység sajnos nem tud örülni más sikerének ez szomorú. Én nem szoktam a másik sikerét irigyelni főleg ha azért kap jó jegyeket mert okos és tanul vagy azért gazdag mert jó üzleti érzéke van. Szerintem mindenkinek meg van a lehetősége arra, hogy ki hozza magából a le jobbat vagy a legrosszabbat. Mi volt a legrosszabb

Munkahelyemen egy nagyon jó csapat verődött össze és péntek meg szombat este eljártunk bulizni hajnalig.

2020. jún. 26. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem mondta el hogy mi volt a baja veled? Mert ez a sztoriból csak a te oldalad. Lehet te kezdtél el lekezelő/megmondó stílust felvenni, elkezdted többnek érezni magad mert te a tanulós utat választottad. Ahogy itt beszélsz róla az elég jó jel hogy őt kevesebbre értékeled. Simán lehet hogy te voltál bunkó és nem ő irigy.

Persze ha ez így van akkor lehet hogy bármit megtennél azért hogy ezt ne vedd észre.

2020. jún. 26. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!