Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehetnek onmagam?

Hogyan lehetnek onmagam?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Annyira rossz minden. Hogyan tudnam elhagyni ezeket a rossz beidegzodeseket, es egeszseges eletet elni?

Most is szorongok, ok nelkul.

Utalom a kulsom utalom aki vagyok, nem tudtsm elerni semmit az eletben. Ha postara megyek vagy barhova mashova szorongani kezdek utalok emberek kozt laenni. Felek hogy a parom csaladja mit gondol rolam, ha egy masmilyen ruhat veszek fel vagy ha nagyobb a kormom. Ezt sajnos az elozo kapcsolatombol hoztam magammal, ott nagyon meg kellett felelnem. Olyan kilatastalan az eletem. Utalom ahogyan kinezek.:( utalom hogy hizok pedig vegetarianus vagyok, bar igaz potcselekveskent is eszem. Most is ok nelkul kiver a viz. Olyan rossz igy elni. Konyorgom, mit tegyek szerintetek?

25/L


2023. aug. 16. 19:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Menj el pszichológushoz, de csak kkor ha el is tudod fogadni amit mondd, és hajlandó vagy változni. Egyebként csak pénzkidobás.
2023. aug. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen.

Persze, hogy hajlando vagyok. Eddig is mindent megtettem, megis kudaec kudarc hatan volt :/

2023. aug. 16. 19:29
 3/7 anonim ***** válasza:

Eleve van párod, ez nagy dolog.

A pszichológus biztos tud segíteni, ha te is akarod.

2023. aug. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Keress olyan sportot,amit szeretsz és tűzz ki célokat benne. Eleve 1-2 hét után meglátszik, ha mozogsz,attól máris nagyobb önbizalmad lesz.
2023. aug. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hány kg vagy most?
2023. aug. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sok dolgod van. Az utálom magam helyett mondogasd magadnak minden nap, hogy szeretem magam, szeretem magam. Menj mozogni, kezdj sportolni, mozdulj ki a szabadba a természetbe. Keress valami hobbit ami inspirál. Van párod ez jó, szeresd, és minden nap mutasd is ezt ki neki. Érezd jól magad egyedül is, hallgass zenét. Jaj hát már Azariah is megmondta nekünk a tutit, mi legyen meg minden napba az új számában 😅

Csak az első lépés nehéz, utána már könnyebb lesz. Mindezek mellett pedig az emberi segítség, jóbarát, szakember, coach vagy pszichológus.

Szorítok neked!

2023. aug. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Légy önmagad!
2023. aug. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!