Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan érezzem jól magam a...

Hogyan érezzem jól magam a nyaraláson ha az utóbbi időben elég sokat híztam?

Figyelt kérdés

1 hét múlva indulunk. 3 pár megy, mi a barátommal, meg a 2 haverja és az ő barátnőik. A két csaj nagyon csinos, lapos has, formás test. Én pedig az utóbbi időben eléggé “elengedtem” magam és híztam, pláne hasra, de a fenekem sem a legszebb..

Hirtelen jött ez a nyaralás, egy gyönyörű helyre megyünk. Csak azért mert nem vagyok magammal jelenleg rendben nem szerettem volna megfosztani magam ettől az élménytől.

Viszont kicsit tartok tőle, hogy ez a dolog be fogja árnyékolni az én nyaralásomat. Párom elfogad ahogy vagyok de kicsit félek ő is mit fog gondolni, hogy egyedül én lógok ki külsőre a csajok körül a sorból?!

Valamint az is tök béna szerintem ha látni fogják rajtam a csajok, hogy takargatom magam, szégyenlem a testem.


Egy kis erősítő jó tanács vagy valami nagyon jól jönne:)



2023. aug. 18. 00:36
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Hát ha takargatod magad sehogy. Úgy érezd jól magad hogy elfogadod magad olyannak amilyen vagy. Attól még hogy nagyobb segged van a két csajnál simán lehetsz szexibb náluk, ha vagány vagy és nem félsz hanem büszke vagy rá. Ha takargatod magad az gáz. Légy büszke magadra, hogy nagyobb a segged!
2023. aug. 18. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
36%
Kit érdekel? Gondolj arra, hogy akinek lapos a hasa, az hanyatt fekve valószínűleg abszolút nem vonzóan homorú. Én minden exemnek azt mondtam, hogy ha fogyni akar, felőlem fogyjon, de mellből azért nem kéne. Nem értem ezt a lapos/formás hülyeséget, amin a lányok aggódnak. A fiúk meg még azt sem tudják, hogy a narancsbőr fán vagy bokron terem-e. Csak érezd jól magad a barátoddal, ennyi.
2023. aug. 18. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
36%

Egy hét alatt ugyan csodát nem lehet tenni, de 1 kg-t le tudsz adni, ha teszel érte. Számold a kalóriákat és fogj hozzá edzeni.


A többit pedig majd fokozatosan leadod. Érezd jól magad. Nagyon sok ember elhízott, inkább ezt vedd észre. Látod, minden viszonyítás kérdése. És ne hasonlítgasd magad azokhoz a csajokhoz.

2023. aug. 18. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
36%

Vannak alakformalo cuccok furdoruha ala!!

Fenekre meg hasra is. Vegyel olyat gyorsan meg olyan furdoruha alsoresz ami magasdereku .

2023. aug. 18. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Mások meg feltöltetik a tomporukat.

😁

2023. aug. 18. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Kezdd a fogyókúrát nyaralás alatt. Reggel egy kávé. Délelőtt egy banán. Ebédre sopszka saláta egy szelet natúr hússal ( vagy ilyesmi), este egy tea.

Egész nap sok folyadék, nulla édesség, nulla alkohol.

2023. aug. 18. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Másfél éve még közel 20 kilóval több voltam, akkor elmentem stílustanácsadóhoz. Nem akartam elhinni, hogy megfelelő öltözködéssel nagyon sok kilóval kevesebbnek tűnhetek, azóta tudom, hogy így van.

Nyilván mindenkinek más, hogy mi áll jól - azt figyelembe véve, hogy mik a színei - lehet, hogy pl. a kedvenc, bevált színeid pont hogy sápasztanak vagy előnytelen dolgokat emelnek ki! - magasságához és derekához képest mit érdemes viselni. Én pl. térdig érő szoknyát hordhatok, lehetőleg V-kivágású felsőket, fenék alá érőket soha!!!! pedig ugye, hogy az ember azt gondolná elsőre, hogy jajjj takarjam el a seggemet... ehelyett olyan felsőt veszek, amit be lehet tűrni szoknyába, nadrágba, ujja feltűrve, ujjatlan soha!!! és öv a pontosan meghatározott derékra!! de mivel rövid a derekam, széles övet nem hordok, 5 cm a max! Blúz felül kigombolva, vagy ha muszáj más nyakút venni, akkor is legyen valami, ami megtöri a mellkast optikailag, pl. lelógó, medálos nyaklánc! Meg mondott még sok mindent, de ezek annyira személyre vannak szabva... szóval nekem akkor ez jött be, s a egy közös vásárlásra is beruháztam a szakértőnél.

Fürdőruhát is úgy válassz, hogy optikailag nyújtson!

Egy hét elég kevés, de hátha addig el tud veled menni valaki vásárolni, aki ért ehhez (tanácsadóhoz már addig szerintem nem jutsz be).


És az is rengeteget számít, ha az utazásig nem "engeded el magad", hidd el megéri evésen-iváson, mozgáson változtatni. És persze jó nyaralást!

2023. aug. 18. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
30%
Ha már ugyis szarul tervezed érezni magad, :) akkor elméletileg megtehetnéd hogy mostantól nem eszel semmít. És kevés tornával egy hét mulva 5 kg-ot le tudsz adni. És ha még ott is folytatod, akkor 10 nap mulva már elég tűrhetően nézhetsz ki. Ez kemény, de legalább eldöntheted, hogy így, vagy úgy akarod szarul éreezni magad.
2023. aug. 18. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Csak azt tudom mondani, ezt a ket barat baratnojet leszamitva sok ember lesz ott, akinek korant sincs szoborteste. Meg tinedzserek is. Es a legjobb, ha ugy csinalsz, mintha a legtermeszetesebb dolog lenne ebben a plusz kilos testben lenni, nem valami csak most, majd holnap.
2023. aug. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Komolyan, mit erdekel mások véleménye?! Fossál rá!
2023. aug. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!