Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A biztnsági őrök miért ennyire...

A biztnsági őrök miért ennyire rosszindulatúak?

Figyelt kérdés
Voltam egy ingyenes, nagyszabású szabadtéri koncrten a bazilika előtt. Oda értem hamarabb. Egyik biztonsági őrtől érdeklődtem, hogy hánykor van a beengedés. Meg is mondta, de azt hazudta, hogy csak azok mehetnek be, akiknek van karszalagjuk. Én sejtettem, hogy hazudik, oda mentem és tényleg karszalag nélkül ment be mindenki. De elég undorító az ilyen, hogy a biztonsági őr félrevezeti az embert, hogy ne menjen be. Főleg ha vidékről ment oda azért a koncertért. Ezek miért ennyire patkányok?
2023. aug. 19. 09:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Na és miért nem kérdezted meg tőle aztán, hogy miért adott neked fals információt?
2023. aug. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mivel a személy- és vagyonvédelem pénzmosoda, így bár elvárható lenne a személy és vagyonőrök felé:

- viselkedési kódex,

- minimum 100-as IQ,

de azért a feketén kapott 1100-1800 Ft közötti bérért nem a legélesebb tudós elmék lesznek ott.


Kis pénz, kis gógyi.

Szokj hozzá.

2023. aug. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem csak szimplán "elbeszéltetek egymás mellett"! Semmi haszna nincs abból, hogy te, - 359871. valaki - bejutsz-e egy ilyen rendezvényre vagy sem. Nem az a profil ilyenkor, hogy a 359871. valakit "el kell gáncsolni"!

Van egy beléptetési protokoll, amely általánosan mindenkire érvényes, - gondolom - van egy a VIP vendégekre, van a kapcsolattartásra is egy protokoll és ki kell emelni, el kell távolítani azokat, akik nem tudják, hogy "hány kilók". Nagyjából ennyi, - nem hiszem, hogy a személyed befolyásoló tényező lett volna bármelyiküknek is a munkájára, ha nem kekeckedtél senkivel.

2023. aug. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
1-es azért nem kérdeztem meg, mert amikor mondta én nem tudtam, hogy hazugság-e, amit mond. De sejtettem, hogy az. De bementem. Csak előfordulhatott volna, hogy emiatt nem megyek be, mert tudomásul veszem, hogy csak karszalaggal lehet. De nem tudott kicseszni velem.
2023. aug. 19. 10:00
 5/6 A kérdező kommentje:
6-os a biztonsági őr volt füstös. Nem nem engedett be hanem hazudott. Látom a szöveg értéssel problémáid vannak.
2023. aug. 19. 13:42
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát izé.... maradjunk annyiban, hogy nem az észkombájnokból lesznek biztonsági őrök, ugye.
2023. aug. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!