Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A tükör vagy a fényképek...

A tükör vagy a fényképek adják vissza azt a képet, ahogy valójában kinézünk?

Figyelt kérdés

Nem tartom magam egy szépségkirálynőnek, de reggel mikor készülődöm a tükör előtt, azt sem mondom, hogy ronda vagyok. Egyszerű, átlagos ember vagyok. Nem sminkelek. A szemeim szoktam csak szempillaspirállal kiemelni.

Viszont fotókon ahogy kinézek az kegyetlen. Múlt héten volt egy családi program, ott is készültek képek, illetve tegnap a párommal a kiránduláson. Mikor megláttam, a sírás kerülgetett szó szerint. A szemeim az egyetlen amit szeretek magamon, és dicsérni is szokták. Képen még az is olyan mintha kb fel lenne akadva. Közösségi oldalakra sem rakok ki soha egy képet se magamról. Nemsokára esedékes, hogy a párom bemutasson a családjának, de nem akarom, hogy azt mondják milyen bányarémet választott. Így is súlyos önbizalomhiányom van, de ezek a képek rátettek egy lapáttal.

N



2023. aug. 19. 12:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Én élőben a tükörben szépnek látom magam, fotókon többnyire borzasztónak. Nem is vagyok fotogén, meg nem is szeretem ha fényképeznek. Mondjuk spontán fotókon szoktam jól kinézni, mikor nem tudom, hogy fotóznak.
2023. aug. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos az önértékelési zavar nagyon torzítja az objektív valóságot.
2023. aug. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
72%
Én is így vagyok vele, irigylem is az egyik barátnőmet, aki a fotókon és az életben is csodaszép
2023. aug. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!