Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A tükör szebb képet mutat...

A tükör szebb képet mutat magunkról, mint amilyenek valójában vagyunk?

Figyelt kérdés

A tükörben szép vagyok, de a fényképeken szinte fel se ismerem magam, csúnyább vagyok :(

Melyiknek higgyek? Szinte mindenki szépnek tart, de ha tényleg úgy látnak az emberek, ahogy a fotókon kinézek, akkor tuti csak kamuznak.


2017. szept. 2. 00:31
 1/5 Duenna ***** válasza:
0%
Minden felvétel és a tükör is ugyanazt mutatja, ahogy a valóságban kinézel. Legfeljebb a te szubjektív érzésed, és a szubjektív látások miatt érzed azt, hogy másképp nézel ki a fotókon, mint a tükörben.
2017. szept. 2. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
50%

Ez így nem teljes.


A kép két dimenziós, illetve a pixelek oldalaránya nagyon

sokat nyom a latba. Próbáld ki, hogy csinálsz egy-egy

fényképet álló és fekvő telefonnal, és egymás mellé rakod

őket. Egyiken núdli fejed lesz, a másikon inkább labda :)

Persze nem ennyire látványos a dolog, de sok esetben

szemmel látható.

2017. szept. 2. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Így igaz, soha nem látod magadat 3D-ben, ahogy mások.
2017. szept. 2. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
41%
Mindenkinek aszimmetrikus az arca, es ha megszoktad a tukorkepedet, akkor a foton, ami a tokorkeped tukorkepe, kicsit mas arcot latsz. Pl. ha a bal szemed egy picit nagyobb, mint a jobb, akkor a tukorkeped bal oldalan van a nagyobb szemed, a foton levo atcodnak meg a jobb oldalan. Es ezt furanak lathatod.
2017. szept. 2. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a tükrök sokkal randább és öregebb képet mutatnak, mint amilyen pl. én vagyok. Nem is hiszek egy tükörnek se.
2017. szept. 3. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!