Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek az INTJ...

Mi a véleményetek az INTJ emberekről?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy nekünk INTJ-knek elég erős a felhozatalunk: Newton, Beethoven, Karl Marx, Friedrich Nietzsche, Nikola Tesla, Oppenheimer, Stephen Hawking, Bobby Fischer, Elon Musk, Mark Zuckerberg

2023. aug. 19. 12:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
45%

Már ez a nagy arc antipatikus, pedig csak egy mondatot írtál.

Azt hallottad, hogy semmi tudományos alapja nincs ezeknek a személyiségtípusoknak?

[link]

[link]

2023. aug. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Noren1989 ***** válasza:
0%

Énis az vagyok, de keverve...entp-vel.


Helyzetfüggő, h melyik jön elő.

2023. aug. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
55%
Ugye tudod, hogy ez semmivel sem megalapozottabb, mint az asztrológia, csak tudományosnak van beállítva, hogy a szkeptikusoknak is legyen egy ilyen rendszerük? Ezek mind arra jók, hogy véletlenül se kelljen egy percet se önismerettel töltened, mert hát mennyivel egyszerűbb, hogy van egy kész címke, amit magadra ragaszthatsz, hurrá! ^^
2023. aug. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Érzéketlen, rideg, esetleg még bunkó is; ha valaki kiírja Tinderre, hogy ő az, én balra húzom egyből.
2023. aug. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
65%
Egyszer nézegettem ezt, és emlékeim szerint mindegyik típusnál egy csomó híresség fel volt sorolva :D
2023. aug. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 LuckyLevi ***** válasza:
17%
Közülük emberileg csak Musk és Zuckerberg, akiről van véleményem, de nem túl pozitív. A többieket emberként nem tudom értékelni, legfeljebb filmek alapján, de arra nem alapoznék. De ki tudja még kik voltak INTJ-k. Mondjuk Hitler INTJ volt? Vagy még rajtad kívül úgy 500ezer random ember Magyarországon.
2023. aug. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
33%
Ugyanaz mint a 4 turbós v16-osokról.
2023. aug. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Az, hogy nagy kamu az a teszt
2023. aug. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nem értem mi olyan hihetetlen azon ha valaki 51% introvertált és 49% extrovertált. Az MBTI csak egy áttekintést ad arról, hogy az adott illető személyisége melyik irányba húz inkább. Nem tudom, hogy ez miért lenne kamu, vagy hogy miért lenne nulla tudományos alapja.

Ha inkább nyílt, barátságos, szociális és lelkes vagy, akkor valószínű, hogy nagyobb arányban vagy extrovertált. Mi az, ami miatt ez annyira elfogadhatatlan és hihetetlen?

2023. aug. 19. 21:14
 10/11 anonim ***** válasza:
83%

Kognitiv funkciokrol hallottal?


Ne ezekből a gagyi tesztekbol indulj ki mert a legtobb embert félreviszi.



(Musk ISTP)

2023. aug. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!