Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én nem értem az ilyen...

Csak én nem értem az ilyen "rajongó" típusú embereket?

Figyelt kérdés

Akik pl elmennek egy sporteseményre és üvöltve, magukból kivetkőzve, önkívületi állapotba kerülve szurkolnak egy csapatnak.


Vagy betegesen rajonganak emberekért, pl világsztárok, énekesek, színészek, és ha élőben meglátnák őket visongatnának.


Hogy az égbe lehet valaminek ilyen szinten örülni, amiből kvázi semmi hasznuk nincs.

Mit éreznek ilyenkor?


És soha nem tudnék így újongva örülni, amiből semmilyen személyes hasznom sincs, totál önkontroll nélkül.


2023. aug. 21. 11:46
 1/6 A kérdező kommentje:

A sportolót megértem, hiszen degecre keresik magukat, dolgozniuk sose kell az életben.

Ugyanez a sztárok esetében.


És már nem is kell, hogy sportoló vagy színész legyen, hanem gagyi influencerekért rajonganak tömegek.

2023. aug. 21. 11:50
 2/6 anonim ***** válasza:
65%

Nem tudod elengedni magadat.

Állandóan kontroll alatt akarod tartani a viselkedésedet.

Ez a szexuális életedben okozhat majd problémát.

2023. aug. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%

A sport nézést, szurkolást én sem értem. Egyszerűen semmilyen érzést nem vált ki belőlem egy mérkőzés.


Együttesekért azért tudok rajongani, de az a zene szeretete miatt van. Bár ez sem az az elvakult, őrjöngő rajongás.

2023. aug. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#3


Én követek sportot, zenét is szeretem, de nem tudnék így viselkedni.


Nekem bolondnak tűnnek, pedig rengeteg van belőlük.


A bulizó embereket se értettem soha.

2023. aug. 21. 12:16
 5/6 anonim ***** válasza:
25%
Én is így vagyok vele, mint te, kérdező.
2023. aug. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
52%
Ez egyrészről nagyon jó stressz levezetés, kitakarítja a sok hétköznapi szart a fejedből. Másrészről egy lelkesítő tetszésnyilvánítás a játékosok, előadók felé. Motiválja is a többségüket elég komolyan. Ilyenkor ez egy csoportos flow élmény, ami tök jól feltölt mindenkit.
2023. aug. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!