Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szeretsz esküvőre járni?

Szeretsz esküvőre járni?

Figyelt kérdés
Szeretsz esküvőn vendégként részt venni? Ha igen, miért? Ha nem, miért?
2023. aug. 21. 20:21
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Nem, mert nyűg az egész. Bájologni, miközben a társaság 90%-át nem ismerem, ha meg rokon, akkor is nyűg.
2023. aug. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
42%

Az esküvő...

Szóval ha rendes esküvő, ami után lagzi van meg minden, azt imádom. Nagyon szép esemény. Még sosem voltam rossz esküvőn így, nem lehet elrontani.


De voltam olyan esküvőn is, ahol nem volt lagzi. Megvolt a szertartás benyúlták a pénzt, és... és..?? ENNYI??? Ennyi... MI A FSSSZ???? Hányingerem van tőlük azóta is, hogy így cserben hagyták a családot.

2023. aug. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Drága mulatság az. Annyi pénzzel oda kell állítani, hogy abból 1 havi kajám kijön. Nem szeretem a pénznyelőket.
2023. aug. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
47%
szeretem a nagycsaládot, szeretek ruhákat felvenni, és fondantfüggő vagyok, ide nekem az összes esküvőt!
2023. aug. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Metionin ***** válasza:
100%
Gyerekkoromban voltam kétszer, azóta nem. Nem is vágyok, főleg a nagy banzájokra meg őszintén szólva pénzt sem szeretnék ilyesmikre adni, nem ér az egész annyit, amennyi lóvét elvárnak ajándékba.
2023. aug. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Szolovjov ***** válasza:
82%
Mivel sosem szerettem a társas rendezvényeket és nem szeretek bulizni, így nem szeretem az eskövőket sem.
2023. aug. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én család, barátok miatt természetesen elmegyek és örülök az örömüknek, de én nem tudom jól érezni magam, mert sok az idegen, nekem a ceremóniamester is általában erőltetett, meg a játékokat sem szeretem ezek miatt, a vonatozást se, a mulatós zenétől meg egyenesen falra mászok.:D
2023. aug. 22. 12:19
 8/9 anonim ***** válasza:
35%
Kerdezo: jatekok, egy eskuvon? :-O Furcsa.
2023. aug. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Kroms ***** válasza:
A polgári esküvő nem nagy ügy, csak unalmas és kicsit erőltetett. A lagzik viszont többnyire táncból meg diszkó/mulatós "zenéből" állnak, ezeket pedig mind utálom. Sokszor még beszélgetni sem nagyon lehet, csak üvöltve, mert akkora a zaj. Tehát marad az, hogy ülsz az asztalnál és várod, hogy végre vége legyen az egésznek. Kösz, de nem...
2023. aug. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!