Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szeretsz/szerettél iskolába...

Szeretsz/szerettél iskolába járni?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 14. 10:41
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Nem
2022. ápr. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Tanárok, és diáktársaim miatt sem.
2022. ápr. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A kötöttségeket nem szeretem, gimibe meg az osztálytársak miatt sem.
2022. ápr. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Megvoltak az általános iskola és gimnázium nehézségei, de alapvetően nagyon szerettem, hiszen nagyon jó barátokra tettem szert, rengeteg programon tudtam részt venni és voltak nagyon jó óráim. Az egyetemnél pedig egyedül a vizsgaidőszak alatt húzom a számat, de alapvetően szeretek bejárni.

2022. ápr. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem.
2022. ápr. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem.
2022. ápr. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
95%
Tanulni szerettem, és szeretek a mai napig is, de iskolába járni utáltam. Egyetemre viszont szeretek járni.
2022. ápr. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy vagyok, mint a 7. válaszoló, szerettem tanulni, de utáltam iskolába járni. Az osztálytársaim csúfoltak, néhány tanár is beszólogatott és idegesített, hogy néhány ember miatt nem tudtunk soha rendesen haladni az anyaggal.
2022. ápr. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Engem folyamatosan kipécéztek, kicsit fura vagyok (rokonnak ADHD-s gyereke van, és feltűnően sok a hasonlóság, de nem akarok konyhapszichiáter lenni szóval ezért írok furát), ráadásul szemüveges voltam általános iskolában, és nagyon vékony kisgyerekből hirtelen meghíztam duci kislánnyá. Ráadásul a bőröm könnyen barnulós volt. Fantasztikus kombináció. Általános iskolában a tanáraim között volt jó pár kegyetlen, egyszer-kétszer, ha meséltem a dolgaikról ismerősök elképedtek. Tehát inkább pécéztek ki engem, mint mondjuk az igazán rossz kölyköket, hiszen így az egész osztállyal lehetett röhögni rajtam és nem fenyegette a drága tanárnőt/tanárt a veszély, hogy esetleg kilyukasztom a kerekeit. Volt még egy problémás srác (szekálták és dührohamot kapott, érdekes módon a bántóit nem fegyelmezték meg), akit nagyon durván bántott az osztályfőnökasszony, őt elvitték később más intézménybe.

Gimnáziumban egy csapat fiú pécézett ki, az nagyon kemény volt, ott sem tettek semmit a tanárok, ellenben a padra firkálásért igazgatói járt.

Első egyetemen volt két menő csaj az évfolyamomban és egy srác akinek tetszettem+ pár felsőbb éves, akik érett módon belém kötöttek a folyosón, ha többen voltak. A menő csajok próbáltak kicsinálni, de végül őket utálta meg mindenki, a srác meg terrorizált, mert nem akartam vele összejönni, végül bocsánatot kért, de akkor már késő volt, inkább kiléptem és elmentem dolgozni.

Tehát nem szerettem és a mai napig nagyon rossz érzés, hogy a "legszebb éveimet" ennyire tönkrevágták, csak mert nem voltam nekik szimpatikus és több évre nagyon bezárkóztam emberileg is.


Most ismét járok egyetemre, és ezt imádom, az évfolyamtársaim normálisak és elfogadnak, az oktatóim tudnak tanítani és nem akarják levezetni a frusztrációjukat rajtam.

2022. ápr. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én általános iskolába végig imádtam járni, a gimnáziumot viszont mindig is gyűlöltem.
2022. ápr. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!