Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan kezeljem a buta tiniknek?

Hogyan kezeljem a buta tiniknek?

Figyelt kérdés

Sajnos olyan helyen dolgozom, ahol nem szólhatok vissza ezeknek a kis szánalmas gyerekeknek.


Olyan neveletlen néhányuk hogy az valami szörnyű. A kolléganőknek is beszólógatnak. Akkor ha lehajolsz felvenni egy darab szemetet szintén nevetnek vagy gúnyolódnak.


Elképesztően primitív némelyik tini gyerek. Meg nem is értem, hogyan jönnek ők ahhoz, hogy akárkit is leszóljanak ?



2023. aug. 23. 07:41
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Fejeld le őket.
2023. aug. 23. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%

Önbizalomhiányos itt te vagy.

Ugyanis nem félnél egy tinitől, ha lennének megfelelő eszközeid, kommunikációs stratégiád az életre, erre a helyzetre. Ezt nem lehet itt szerezni. Ahhoz neked kell dolgozni.

2023. aug. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Nagy gengszterek ezek a tinédzserek. Rettegésben tartják az egész országot :D
2023. aug. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%

Ne dolgozz kamaszokkal, nem neked való. Neked se jó, nekik se jó.

32N, pedagógus

2023. aug. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Régen nem volt ez probléma, pszichológiai jelleggel kapott egy akkora maflást, hogy megtanulta, kin gúnyolódjon 😂.

Nyilván nem elfogadható, ha rettegésben tartanak egy gyereket, de épp úgy nem elfogadható, ha nem nevelik és egy gyerek irányítja a családot.

2023. aug. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Tudod kérdező az a gond az én meglátásom szerint, hogy ezt a tini generációt a legönbizalomhiányosabb, eszköztelenebb felnőtt generáció neveli. A mi korosztályuk, 35-45 körüliek. Ki is írja ki ide is akár a legtöbb magánéleti kérdést? Hát mi. Én 37 éves vagyok.

A mi szüleink a háború idején születtek, a nagyanyáink örültek, ha 6 gyerekből 2 életben marad, egyszerűen nem volt idő szeretni, empatikusan egymás felé fordulni a családban, csak túlélni. Szorongás, bizonytalansag, halmozás... És ezt a rossz mintát ugyan felismerte a mi generációnk, de pont a szöges ellentétet teszi. Majomszeretet, nincs korlát, csináljon amit akar a gyerek, nem szólok rá, mindent megveszek, csak ne úgy éljen ahogy én. És ez sem szeretet, hiszen a mi korosztályunk saját magát sem tudja szeretni, mert nem tanulta meg, nem mer segítséget kérni, mert abban lett nevelve, hogy az ciki, és irgalmatlan nagy lebaszás jön, ha én egyedül nem tudok valamit megoldani.

És a legszomorúbb, hogy ma már jólét van, lenne idő szeretni, foglalkozni a gyerekkel, interneten végeláthatatlan önismereti tudásanyagok vannak, mégsem javul a helyzet.

Értem a problémádat teljes mértékig, de azt ne feledd, hogy te sem rájuk haragszol tulajdonképpen. Fontos, hogy tudjuk integrálni a dühünket, és rájöjjünk, hogy valójában kinek szól. Mert amíg nem tudjuk mi a gond, változtatni sem tudunk, hiszen nem tudjuk min kellene.

2023. aug. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%
Hol dolgozol te? Nevelőintézetben vagy konyhásnéni?
2023. aug. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ajánlom a Waczak szállót nézésre több szempontból is.

1. Vendéglátósként élvezkedhetsz ahogy kicsesznek a "problémás" vendégekkel. Segít levezetni a feszültséget.

2. Elleshetsz trükköket hogy oppardon nem volt szándékos módon hogyan lökhetsz fel, vagy verhetsz fejbe "buta tiniket" és "szánalmas gyerekeket", véletlen balesetnek álcázva

3. Esetleg rájöhetsz a sok helyzetiróniát látva, hogy igazából neked sem való a vendéglátózás, ahogy a főszereplőnek se, hiszen gyűlöli az embereket is, és a vendéglátózást is.

2023. aug. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!