Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok, nők! Ti milyen előnyei...

Lányok, nők! Ti milyen előnyeit és hátrányait tapasztaljátok annak, hogy nőneműek vagytok?

Figyelt kérdés
Szerintetek a női létnek milyen pozitívumai és negatívumai vannak?? Ti miket tapasztaltatok magatokon?

2023. aug. 23. 09:25
1 2 3
 1/25 Metionin ***** válasza:
48%

Előny: sminkelhetek anélkül, hogy megvernének az utcán, viszonylag kevés rajtam a szőr.

Hátrány: minden más.

2023. aug. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
7%

Jó seggel barmit el lehet érni.

Mensi

2023. aug. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
43%
Tudunk szülni, de a pasik javarészt csak a puncink miatt barátkoznak velünk.
2023. aug. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim válasza:
67%

Szinte bármit felvehetek, hiszen manapság már senkit nem túlzottan érdekel ha egy lány maszkulinan öltözködik, ami fordítva nem mondható el. Hajstílussal ugyanaz.

A lányokkal való barátság szerintem egy csodás dolog, nem tudom elképzelni, hogy férfi-férfi barátságban ilyen kényelmesen érezném magam, bár persze ezt nem tudhatom.

Kevésbé zavarja az emberek, hogy visszahúzódó és halk vagyok, nincs rajtam akkora nyomás hogy "erős" személyiség legyek.

Nem elvárás a szexuális aktivitás (sőt...)


A másik oldalról viszont:

Bárhova megyek, minden egyes nap emlékeztetnek, hogy mennyire nem vesznek emberszámba, legyen az történelem óra, valami nagyokos az interneten, vagy akár a szűk családi köröm.

Úgy kell tükörbe nézzek, hogy felmérem, mekkora eséllyel fog valaki utánam szólni, megfogdosni, ler*bancozni (hiába nem érzem magam alapból sem kényelmesen nagyon kivágott/rövid darabolban)

A "friendzone" jelenség, rengetegen ELVÁRJÁK, hogy velük legyek, és megsértődnek amikor nem érdeklődök, legyen az bármilyen okból.

Egyszerre kapom azt meg, hogy a nememet csak a külsőségek érdeklik, és azt, hogy a kinézetem a legfontosabb dolog rajtam.

Nem számítok valódi nőnek, mert nem akarok gyereket, de azzal általában nincs probléma, ha egy férfi a munkájára koncentrál.

Mensi :D

2023. aug. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
60%

Hátrány: menstruáció, terhesség esélye, védekezés, férfiaknál könnyebben elkapott húgyúti és nemi fertőzések, lekezelő emberek


Előny: nem vernek meg az utcán ha szoknyát veszek fel, ami nyáron jó dolog. Írnám még a 40 év utáni nyugdíjat is, de nem hiszek benne hogy nekem még lesz nyugdíjam úgyhogy mindegy.

2023. aug. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
82%

Nincs latvanyos erekciom, mikor fel vagyok izgulva. Nem esnek tolem teherbe azok, akik szerelmesek belem, de nem akarok egy eleten at lekotelezodni.

Viszont nem lehet nekem sem gyerekem ugy, hogy van is, nincs is, ha akarom, mint apam, akinek otevente egyszer voltam a lanya, hogy megmutogasson.

2023. aug. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
93%

Személy szerint én örülök hogy lánynak születtem, igazság szerint nem tudom megmagyarázni hogy miért, csak szeretek lány lenni. De nem érzem azt hogy bármilyen előnyöm származna abból hogy lány vagyok, vagy legalább is eddig még nem volt erre példa.


Amit leginkább hátrányként fel tudok hozzni, az a szexuális abúzáláshoz kapcsolódó dolgok (ezalat nem csak a konkrét nemmierőszakot értem). A lányok töbsége átesik ilyesmin, gyakran egy toxikus párkapcsolaton belül.


Ja és hamár szexuális téma, a lányok valamiért állandóan qurvának vannak beállítva, akkor is ha nem azok. Ha serdülőkorban önkielégít egy lány akkor "mekkora qurva lesz belőle". Ha tetszik neki pistike az osztályból és elkezdenek járni, akkor is qurva. Ha megtörtént az első szex tizenéves korodba, akkor is qurva vagy. Ha volt egyéjszakás kalandod, akkor is qurva vagy. Ha nem volt még szexuális élményed akkor pedig egy prűd fapin@ vagy.

2023. aug. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
45%
Előnyét nem találtam 36 év alatt
2023. aug. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
46%

„Szó szerint lehetetlen nőnek lenni. Gyönyörű vagy, és olyan okos, közben kinyír, hogy nem tartod magad elég jónak. Mintha mindig különlegesnek kellene lennünk, és valahogy mindig rosszul csináljuk.

Vékonynak kell lenned, de nem túl soványnak. És soha nem mondhatod, hogy vékony akarsz lenni. Azt kell mondanod, hogy egészséges akarsz lenni, de közben vékonynak is kell lenned.

Kell, hogy legyen pénzed, de nem kérhetsz pénzt, mert az mégiscsak durva. Lehetsz főnök, de nem lehetsz bunkó. Vezess, de nem nyomhatod el mások ötleteit.

Imádnod kell az anyaságot, de nem beszélhetsz állandóan a gyerekeidről. Karriert kell építened, de mindig figyelned kell másokra. Felelősnek kell lenned a férfiak hülyeségeiért, ami önmagában őrültség, de ha erre rámutatsz, azt mondják majd, panaszkodsz.

Szépnek kell lenned a férfiak miatt, de azért annyira nem, hogy túlságosan elcsábítsd őket, vagy hogy más nőket fenyegess, mert a női testvériség része kell, hogy légy.

Mindig légy látható, és mindig légy hálás. De soha ne felejtsd el, hogy ez egy csaló rendszer. Találd meg a módját, hogy ezt tudomásul vedd, de mindig légy hálás is.

Soha nem szabad megöregedni, soha nem szabad bunkónak lenni, soha nem szabad felvágni, soha nem szabad önzőnek lenni, soha nem szabad elbukni, soha nem szabad kudarcot vallani, soha nem szabad félelmet mutatni, soha nem szabad kilógni a sorból.

Ez túl nehéz! Túl ellentmondásos, és senki sem ad érmet vagy mond köszönetet! És valójában kiderül, hogy nem csak mindent rosszul csinálsz, hanem minden a te hibád is.

Egyszerűen elegem van abból, hogy nézem, ahogy én is, és minden más nő belecsavarodik, hogy az emberek elfogadják.”

2023. aug. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
57%

Hátrány az előbb beugrik, szörnyű a menstruáció, (nekem fájdalmas, erős, sosem ugyanannyi napra jön meg) a társadalmi elvárások erősebbek, hogy házasodj meg, szülj gyereket. Bár utóbbi nem érdekel, de elég erőszakosak még vadidegen emberek is ebben a témában, akiknek semmi köze hozza. (családtagokról nem is beszélve) A védekezéssel is mindig a nőnek van több szívás, pedig nem jó dolog hormonokkal tömni magunkat csak azért, hogy a pasinak jó legyen. Nem elég a menstruáció, szülés, még ezt is a nőkre akarják erőltetni.

Előny talán az, hogy könnyebben tudja az ember alakítani a külsejét, egy csinos ruhával, sminkkel jobb esélyekkel indulhat mondjuk egy állásinterjún. De a nőknél nagyobb elvárás van, hogy fiatalos maradjon, míg egy férfi simán elhízik 40 évesen és őt mégsem bántják úgy, mint a nőket egy természetes folyamat miatt, hiszen minden ember öregszik.

2023. aug. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!