Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok, nők! Ti milyen előnyei...

Lányok, nők! Ti milyen előnyeit és hátrányait tapasztaljátok annak, hogy nőneműek vagytok?

Figyelt kérdés
Szerintetek a női létnek milyen pozitívumai és negatívumai vannak?? Ti miket tapasztaltatok magatokon?

2023. aug. 23. 09:25
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
22%
#10-es, szerinted a tabi miatti szabadabb szex csakis a pasiknak jó? Magatok miatt, vagy a jobb érzés miatt az smafu? Vagy hogy ne irritálja a p.ncitokat egyes silány gumik?
2023. aug. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
74%
9es. Egy kicsit szerint túl tolod. Miért kellene ennyire mások elvárásai szerint élni?
2023. aug. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
49%
35 év alatt egyszer vettem hasznát: amikor a diszkrét sírdogálásom úgy meghatotta a vízszerelőket, hogy megszaporázták a munkát a 33 fokos hőségben. Ezen kívül csak hátránya van számomra.
2023. aug. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
66%

13:54


Egy halom káros mellékhatása van a fogamzásgátlónak, hangulatingadozást, elhízást, növekvő étvágyat, depressziót okozhat+a szervezet természetes működését összezavarja. Mindez azért, hogy a pasinak kényelmesebb legyen, mert a nőknek kb ugyanolyan jó gumival is. Sokkal több hátránnyal jár a nő számára, mint előnnyel. Persze van, aki szerencsés és nem jön elő mellékhatás, de sokaknál súlyos gondokat okoz.

2023. aug. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
67%

Hátrány: Ha nem akarom, hogy megszóljanak, akkor szőrtelenítenem kell. Lassabban nőnek az izmaim az edzéstől, mint a férfiaknak.


Előny: Tudok gyereket szülni. Hajlékonyabb vagyok a férfiaknál. Nem ciki "női" autót vezetni (még ha rosszul is vagyok a formájuktól). :D

2023. aug. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
66%

Előny:

-semmi


Hátány:

-menstruáció

-érzékeny, problémás bőr (főleg menstruáció előtt és alatt)

-terhesség

-folyamatosan a méhemben turkálnak (van már gyerek? Mikor lesz? )

-munkakeresésnél sokszor azért nem vesznek fel, mert azt hiszik rögtön megszülök amint felvesznek

-nem vesznek komolyan

-kevesebbet ér a véleményem, tudásom sokak szemében

-ha férfi társaságában megyek intézni valamit, hozzá beszélnek, nem hozzám. Akkor is, ha az illető csak kísérő, nem érintett az ügyben

-az én életem, munkám kevésbé fontos az átlag emberek szerint, mint a férfi páromé

-amit elértem az jelentéktelen, a páromnak/apámnak/akárkinek köszönhetem, mert megengedték hogy csináljam

-nem értékelnek a mindennapokban úgy, mint egy férfit

Pl egy pasi otthon lenyírja a füvet = úristendeerős, jujjde dolgos, aranyember, ez egy aranytökű, egy szent😍 bárcsak ilyen férjem/fiam lenne 😍😍

Egy nő nyírja le a füvet= 😪😴

2023. aug. 24. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
32%

#14

Mondjuk nőként én megjegyezném hogy én ragaszkodtam a fogamzásgátlóhoz, a párom igazából meglett volna gumival is, én viszont gyűlöltem.

Nyilvan erőltetni SOHA nem szabad, és igen lehetnek mellékhatásai, de ne állítsuk már be úgy hogy 1000%-ban a pasik kedvéért van. :D

2023. aug. 24. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
60%

#14


1) ki kényszerít rá, hogy szedd? Szerintem egy pasi sem ad ultimátumot, vagy vagy tabi vagy helló.


2) köszi 17-es, én is pont ezt akartam írni, hogy az egyik exem is magától szedte, mert ez állította be neki a menszeszt, soha nem erőltettem rá senkire. Nekem is jó gumival is.


Csak arra reagáltam, amit az egyik korábbi válaszoló írt előttem, flegmán idevetve, hogy még a tabit is csak miattunk KELL szedni.

Nem, nem kell.. semmit sem kell. Szóval ezt a hisztit abba lehet hagyni, hogy a védekezés is rátok van nyomva. Szinte mindig van nálam gumi, és kapni is minden kisboltban, ha épp nem lenne, így semmi nincs rátok nyomva. Rendbe tettük a témát végre? Vagy menni fog még a rinya emiatt?

2023. aug. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
74%

#18

Nem “állítja be” a menzeszt, hanem leállítja a ciklust. Nincs menzesz, megvonásos vérzés van.

Csak egy kis helyesbítés. :)

Amúgy igen, azt én is szeretem hogy egy évre előre tudom napra pontosan hogy mikor nem a legjobb nyaralni pl. :D

2023. aug. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
74%
19! Én is így tudom, hogy ez megvonásos vérzés és leállítja a ciklust. Ezt még a barátnőm is rosszul szokta mondani, csak nem merem kiigazítani. :D
2023. aug. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!