Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak, hogy ne legyek...

Mit csináljak, hogy ne legyek sokszor feszült, ha valahol vagyok, akár bolt, akár munkából haza tartok, elkap az idegesség, hogy nem akarok utcán lenni és szinte futok hazáig?

Figyelt kérdés

Sétálok a kutyákkal kint , azzal nincs baj, csak az zavaró néha, ha a kutyák lehasalnak és nézelődnek, én meg állok közben, mint egy pöcs. De bolt vagy edzés miatt, ha utcán vagyok, rohanok mindig haza. Nem szeretem, ha jövés-menéssel telik el a napom. Most az idegesített fel, hogy itt a sarkon a boltban 3 kassza közül mind zárva volt, odapakoltam egyikhez, álltam 5 percet, aztán a másikat nyitották meg. Ketten már elém pakoltak, amikor én odaértem. Pöcsölés ez is. Pedig direkt próbálok ritkán boltba járni. Ide főleg ritkán, mert drágább, csak 2 dolgot itt lehet venni. Rohantam hazáig.

Munkából is mindig egyből autóba ülök és jövök haza. Kiszallok, ha nehezen találok parkolóhelyet, aztan rohanás haza. Az főleg siettet, hogy 2 kutya vár rám.

Túra és sétakor nincs ilyen.


2023. aug. 23. 16:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem ez időszakos. Egyszer rámjön, hogy rohannék haza, máskor meg kiülök a parkba olvasni.
2023. aug. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Minha félig meddig pánikbeteg lennél. Vagy autista…
2023. aug. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja. Igaza van a 2. válaszolónak. Én pánikbetegként érzek ilyet.Illetve már annyira nem vagyok az, de ez még így sokszor rám jön.
2023. aug. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Autista vagyok és volt pánikbetegségem, de este. Nem az emberek elől menekülök, hanem felesleges időpocsékolás számomra az, hogy készülök valahova vagy jövök az utcán lassan. Van ennél hasznosabb dolog, amit csinálhatok, minthogy sétálgassak A-ból B-be.

Valaki 2 órát készül reggel a munkába, én meg kiszámoltam, hogy felkelés, jegeskávé, kutyaséta, etetés, gyors smink, maximum még egy kicsi ülés, amíg a kutyák esznek , fogmosás, lakás elrendezése (kutyáknak kislámpa, ha sötétben érek haza vagy akkor indulok, zene) és indulás. Eközben sokan szeretnek ébresztőt 3x kinyomni, feküdni és ezért aki közelebb lakik a munkahelyhez, mint én, délelőttös műszakban jóval korábban kel,mint én. Munkába meg fél órával a kezdés előtt ott van, én meg bejelentkezés előtt pár perccel érek mindig be. Inkább itthon ülök, tovább alszok, mint máshol. Amikor 2 percre laktam a munkahelyhez, akkor se volt másképp.

2023. aug. 23. 18:31
 5/6 A kérdező kommentje:
Talán a kutyáim miatt sietek, mert egyedül élek már velük és így is a munka miatt napi 9 órát vagyok távol. Ha edzek, az a ráadás.
2023. aug. 23. 18:32
 6/6 anonim ***** válasza:
Szedj magnéziumot. Akkor voltam ilyen, amikor durva mg hiányom volt, megfejelve ezt egy állandó, mindjárt szetrobbannok belső feszültséggel.
2023. aug. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!