Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy csinaljak úgy hogy ne...

Hogy csinaljak úgy hogy ne látszódjon rajtam?

Figyelt kérdés

Az a problémám hogy amikor *nagy kozonseg* elott kell beszelne folyton izgulok pl: egy verset vagy akar az abc-t sem tudom elmondan annyira lever a viz..

Sokszor beegtem mar emiatt..valaki valami tanàcs? 17f



2017. szept. 2. 23:03
 1/3 anonim ***** válasza:
27%
Ne szorongj, és akkor nem fog látszódni.
2017. szept. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kerdezo, ez a lampalaz. En nagyon sok szavalo versenyen voltam altalanosban es gimi elso feleben. Az evek soran sikerult lekuzdenem, de azert persze mindig volt bennem egy kis felelem.

Szerintem fogadd el, hogy mindenki izgul ilyenkor, es ez teljesen termeszetes. Nagy levegoket vegyel!

Szolocukor segithet, allitolag felporgeti az agyat es jobban tudsz tole visszaemlekezni dolgokra.

Es ha mondjuk versmondas vagy ilyesmi van, akkor legyen az benned, hogy (ha) tisztessegesen megtanultad, akkor semmitol sem kell felni. Sokszor gyakorold tukor elott, kerj szuloktol is segitseget, hogy hallgassanak meg.

En ennyit tudok segiteni, sok sikert :)

2017. szept. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Túl komolyan veszed a szituációt. Emberek vagyunk mindenki hibázik. Mindenre senki se tud felkészülni. Ha hibázol, akkor viccesen kijavítod azt kalap. A nagy közönség, ők is csak emberek. Aki normális apróságokon nem akad fenn. A többivel nem érdemes foglalkozni. Mindenki a saját köreivel van elfoglalva, nem veled fognak foglalkozni. Ha nagyon jó vagy felfigyelnek rád, különben felejtenek.
2017. szept. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!