Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A társadalom/emberiség mennyir...

A társadalom/emberiség mennyire van mentálisan felkészülve egy atomháborúra?

Figyelt kérdés

Hallani a napi hírekben, hogy már élesítve is vannak az atomtöltetek. Putyin családja már bunkerban van. Zajlanak az atomcsapást szimuláló gyakorlatok. Mindeközben az emberek azt tervezik, hogy hol töltsék a nyarat, kivel. Milyen bútort, kanapét fognak venni. Mikor újjítják fel a családi házukat.


Lehet hogy egy szempillantás alatt a zord hideg télben találnánk magunk egy szál semmiben, ájfon, CS:GO, és más elektronikus okos nyalánkság nélkül. Vajon mennyire vagyunk erre felkészülve?



2022. márc. 3. 07:59
A kérdező szavazást indított:
kiválósan 5 pont
jól 4 pont
mi van? 3 pont
borzalmasan 2 pont
hatalmas káosz, tragédia lenne 1 pont
38 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Vajon hogy lehet felkeszulni egy olyan dologra, amit még nem éltünk át és fogalmunk sincs arról, mi fog történni?
2022. márc. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
Őszintén ki nem szarja le? Egy olyan lakásban élek ahol minden egy központból jön. Szerinted ha ki lövik tudok csinálni bármit?
2022. márc. 3. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%
Ez egy olyan dolog amire nem lehet mentálisan felkészülni.
2022. márc. 3. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
85%
Én már megvettem a repjegyet az Antarktiszra
2022. márc. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
94%
Még egy egyszerű, mezei háborúra sincsenek az emberek felkészülve.
2022. márc. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
89%

Atomháborúra?!


Már egy sima covidtól kitört a pánik, lepucolták a boltokat... ha áramszünet van, kitör a pánik azonnal...


Háború? Viccelsz?

2022. márc. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenre senki sem készül. És remélem, nem is fogjuk soha megtapasztalni. Ha igen, akkor majd alkalmazkodunk, ha nem halunk meg rögtön. De én egyenlőre nem erre készülök, hanem élem az életem.

Ha meg háború lesz, akkor szerintem még jobb, ha nem siránkozással töltöm az időmet, hanem élem rendesen, amíg lehet.

2022. márc. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Atomháború NEM lesz. A nagy vezetőket nem érdekli ha a kis civil porszemek elpusztulnak, de saját magukat nem fogják kinyírni, már pedig egy atomháború elöl nemigen lehet óvóhelyre menni. Ha közvetlenül a sugárzást túlélted az óvóhelyen, akkorse tudsz évekig ott élni, márpedig ha felmerészkedsz, a leamortizált földön ahol megszűnt az élet vagy visszafordíthatatlan károk keletkeztek benne már nem tudsz túlélni.
2022. márc. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Megvan amikor nem ment a facebook 1 órán át? Na..
2022. márc. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván semennyire, mert LEHETETLEN felkészülni rá. Soha nem történt még ilyen az emberiség történelmében, de azt tudjuk hogy mérhetetlen pusztítást okozna. Mégis hogyan lehetne erre felkészülni?


(Kész szerencse, hogy a leírásod erős túlzás, és 99,9% eséllyel nem lesz atomháború.)

2022. márc. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!