Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy bírjátok a meleget ?...

Hogy bírjátok a meleget ? Tudtok aludni ? Rosszul vagytok ?

Figyelt kérdés

2023. aug. 24. 15:45
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
90%
Elképzelem, hogy Afrikában nyaralok. Berakok ilyen törzsi zenét, tegnap megnéztem az Istenek a fejükre esteket stb.
2023. aug. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
58%

Osztom az első Afrikás javaslatát. :)


Egyébként tényleg, mindig jusson eszünkbe, hogy annó arra fejlődtünk ki, hogy az afrikai szavannán, amikor minden más állat már csigalassú a nagy melegtől és el van bújva, mi addig kergessük őket, amíg össze nem esnek a fáradtságtól meg a kiszáradástól. Másik csodafegyverünk a nagy agyunk volt, amivel olyan helyeken is tudtunk élni és vadászni, ahol más emlős nem pl. ki tudtunk ásni nagy gyökérgumókat és kinyomni belőlük a vizet a szánkba.


Ezt rajtunk kívül egyetlen emlős se tudja megcsinálni. Egy fitt állapotban lévő ember manapság is bármennyit bír haladni sétálás/kocogás váltakoztatásával, még a 40 fokban is. Ha így követsz pl. egy gazellát vagy varacskos disznót, előbb-utóbb kifullad és összeesik, te meg leütheted és megsütheted.

2023. aug. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul viselem a kánikulát, aludni se a legjobb így.
2023. aug. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem klímás helyen vagyok, rosszul leszek bizony, most a párától fulladok is.

Aludni így se tudok, bár mivel paplan nélkül nem tudok, nekem 20 fok felett minden meleg aludni.

2023. aug. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Nehezen bírok aludni, délutánra fáj a fejem, hiába iszok egész nap állandóan szomjas vagyok
2023. aug. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Én délután ventilátort kapcsolok csak azzal birom.
2023. aug. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
74%

Legfeljebb négy órákat alszok egyhuzamban, már második hónapja... :/


Mondanom sem kell, mocskosul unom már.

2023. aug. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 Senior Séf ***** válasza:
82%
Ilyenkor jó a jó öreg vályog.
2023. aug. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok rosszul, de az alvás... Katasztrófa.
2023. aug. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem viselem jól, nehezebben koncentrálok, nehezebben megy a munka, reggelente olyan izzadtan ébredek, mint hogyha egész éjjel edzettem volna. Már várom az őszt.
2023. aug. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!