Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki gyerekkora óta sokkoló...

Aki gyerekkora óta sokkoló tartalmakat néz annak lett valami baja?

Figyelt kérdés
Arra gondolok aki kb. 10 éves kora óta baleseteket, kivégzéseket, gyilkosságokat néz. Felnőttként milyen ember lett belőletek? Alakult ki nálatok valamilyen mentális betegség emiatt, vagy esetleg függőség az említett tartalmak iránt?

2023. aug. 27. 22:13
 1/10 anonim ***** válasza:
84%

Kicsiként volt, hogy néztünk ilyesmiket. Volt valami rotten nem tudom mi oldal.

Amúgy az égvilágon semmi hatása nem volt, max többet vesz be a gyomrunk és nem leszünk rosszul 1-1 ilyen képtől vagy videótól már.

2023. aug. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Én kis korom óta nézek horror filmeket, és elég egy beteg állat lettem. Sokáig sorozatgyilkos is akartam lenni, de mondjuk ebből már szerencsére kinőttem.
2023. aug. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Metionin ***** válasza:
100%
Szerintem gyerekfüggő, én kb. az x-aktákon meg ilyesmiken nőttem fel, sokszor megnéztem a román adón sugárzott szar horrorfilmeket miután apám elaludt a tv előtt meg ilyenek, a kutyát se izgatta. 1-2 alkalommal elmondták, hogy az csak film, kitaláció, a valóságban ez nem történik meg és annyi, felfogtam. Soha egy rémálmom sem volt ilyenektől, csak valós dolgoktól. Azt nem tudom, mennyi köze van hozzá de sosem féltem sem vértől sem undorító dolgoktól, érdekelt az anatómia, a boncolás stb. Szerintem ez inkább azért volt, mert már kiskoromtól láttam ahogy a háztájiban az állatokat levágják és feldolgozzák, nem volt nagy dolog ha reggel arra mentem ki, hogy apám épp egy nyulat vagy más állatot pucol, nyúz. A halál sosem volt tabu, beszéltek róla, vittek temetésre, megmutatták az elhunytat, nem etettek vallásos hülyeségekkel stb. A fent említett tartalmak közül egyébként pont a darabolós horror nem köt le, nekem kell valami plusz tartalom, a vér nem elég, sőt, a nem véres módon ijesztő, nyomasztó sztorikat szeretem inkább.
2023. aug. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%

Láttam pár ilyen videót, de kétlem hogy bármilyen hatása lett volna rám. Pl simán végignéztem liveleaks halálos baleset videókat amiket a barátnőm mutatott, meg különböző öncsonkító videókat is, de amikor nyáron le kellett utazni a nagyszüleimhez vidékre, akkor nem bírta a gyomrom amikor csirkét vágtak.


Még ha tényleges, megtörtént dolgokat látsz is, más ha csak a képernyőn látod őket. Nem ugyanaz a hatása az elmédre mintha élőben látnád...

Persze ha valakiben már alapból megvan a hajlam arra hogy erőszakos/beteg legyen, akkor az már más kérdés, ott tényleg be tudnak kavarni az ilyenek.

2023. aug. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
Neki nem. Csak a környezetének.
2023. aug. 30. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%
Igen beivodik gondolkodasba es 30 evesen nem is tudos miert ugy gondolkodsz ahogy de kozben amit gyerekként neztel az miatt.
2023. szept. 7. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
*tudod
2023. szept. 7. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
50%
Egy kicsit pszichopata?
2023. szept. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Kroms ***** válasza:
100%
Gyerekként tudott kicsit sokkolni az ilyesmi és néhányszor rosszat álmodtam tőlük, de pár év után kinőttem belőle.
2023. szept. 8. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
32%
Torzul alelke.
2023. okt. 23. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!