Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Régi-jó ismerősöm sokkoló...

Régi-jó ismerősöm sokkoló családi tragédiája éjjelén hívott segítségül /nem a rokonait/ Több, mint 600 kmt-t autóztam, csomagok rakodásakor tönkretették a tolatókamerámat. Ez eddig kb.60. 000. Ft. Két hónap óta se kép-se hang. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
2019. febr. 25. 14:38
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Elkönyveled, hogy néha a segítség áldozatokkal jár.
2019. febr. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Kihasznált. Nem barát, ne foglalkozz vele többé.
2019. febr. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
Minek ugrasz neki?? Hivja a rokonait csaladot. Én fel se venném éjszaka am.
2019. febr. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Erre jó voltál. Nem volt ez kölcsönös barátság, inkább csak kihasznált. Vagy behajtod rajta a 60.000 vagy benyeled és "tanulópénz"
2019. febr. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy se kép-se hang? Nem veszik fel neked a telefont? Vagy úgy érted, hogy a kamerán?
2019. febr. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem barát, hanem ismerős. Úgy éreztem, hogy segítenem kell, ezt nem bántam meg. Vártam, hogy lenyugodva majd előhozza a dolgot. A kamerán sincs kép/hang, meg az esemény körül sem. Zavar a dolog, nem tudom hogy kellene szóba hozni a költségeket...
2019. febr. 26. 02:35
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha sokkoló családi tragédia volt, lehet, hogy kisebb baja is nagyobb a te kamerádnál és rég elfelejtette. Örülj, hogy nem te vagy a helyében.
2019. febr. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem több dologtól is függ, pl. hogy mi volt az a bizonyos családi tragédia. Vagy hogy milyen anyagi helyzetben vannak az ismerőseid, akiknek segítettél.

Mondjuk szerintem kicsit túl sokat vártál vele, nem feltétlenül fogják elhinni, hogy ők rontották el.

2019. febr. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat -ahány ház, annyi szokás. Igazán jó megoldás nincs. Én nem fogok előjönni a témával, a segítőkészséget mérsékelni kell.
2019. febr. 28. 08:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!