Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Amikor egy ember első ránézésr...

Amikor egy ember első ránézésre nem szimpatikus számodra, miért van? Legutóbb miért találtál valakit taszítónak, ellenszenvesnek?

Figyelt kérdés
2023. aug. 28. 11:27
1 2
 11/14 NTBS ***** válasza:
70%
Egy múltkori eset. Normálisan öltöző nő, elkezdett cifrán káromkodni és átkozódni!
2023. aug. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
37%
Leginkább az öntelt pofát tartom ellenszenvesnek, ebből sokkal több a férfi, aztán ezt a tipikus mindenkivel összefekszünk nőt, aki 2 hétig nem bír pasi nélkül lenni, mert meghal.
2023. aug. 31. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
47%
Ahogy az intelligencia és a nyugodt, békés élet, úgy az állandó mérgelődés, sértődöttség és az alkoholizmus is nyomokat hagy az arcon és a viselkedésen - hogy csak két szélsőségből mondjak példákat. Ezen alapul a szocio-fotózás. Bármennyire is nem szeretnéd esetleg, de már az első percben kialakul benned vonzó vagy taszító erő a másik kinézete alapján. A sorsának nagy része ugyanis rá van írva az arcára. És ezzel a sorssal te vagy keresed a kontaktust, vagy nem.
2023. aug. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is olyan ember ugrott be elsőnek, akiről azonnal lerí, hogy ő ott, és akkor eldöntötte, első találkozáskor, hogy onnantól kezdve nem bír engem. És ehhez olyan szinten tartja magát, hogy onnantól kezdve esélyt sem ad nekem, sőt, még hergel is másokat ellenem. Friss, megtörtént eset.

A legutóbb olyan ember volt számomra irtó ellenszenves, aki "egy valaki, valahol". Nagyon, de nagyon nem a korának megfelelően öltözik, több unokás nagymama létére kint van mindene, mani-pedi-műköröm, megcsinált haj, erős smink, tűsarok.. Szép alakja van, kora létére valamelyest fiatalos is, de szerintem van egy határ..

2023. szept. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!