Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyik tulajdonságaitokat...

Melyik tulajdonságaitokat fejlesztenétek inkább?

Figyelt kérdés

Ha mondjuk választani kéne a test erősítése és az agy erősítése között.

Szóval izom építés vagy intelligencia fejlesztés

Én az izomépítést választanám pl



máj. 23. 17:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%
Intelligencia
máj. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 bolognai a kedvencem ***** válasza:
94%

Én az érzelmi világom szeretném fejleszteni vagy szeretném, ha újra létezne.


Eszem az van elég, izmot meg fejlesztem.

máj. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%
Mindkettőt. A mai világban az intelligenciával többre mész, de az izom is sokat tud segíteni ha normális keretek között csinálod.
máj. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Hat szerintem az izom a legfontosabb, az számít
máj. 23. 17:23
 5/14 anonim ***** válasza:
91%
Miben számít az? Míg csaka fizikai munka létezett/számított addig elég jelentősen számított az izom, de ma már nem érsz el vele semmit, max lesz egy jó kiállásod de ebben ki is merül az izom nyújtltta előny.
máj. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
91%
Elég intelligensnek tartom magam, jól boldogulok az életben, jó a problémamegoldó képességem is. Nyilván nem a világ legokosabb embere vagyok, de amire szükségem van, ahhoz megvan a magamnak való eszem. Éppen ezért izmot fejlesztenék, mert nincs olyan hogy valaki túl erős, és sosem hátrány ha izmos vagy. Ha valaki túl okos, akkor elég agyrohasztó tud lenni, ha buta emberek közé kerül. Lehet (biztos) én is zsibbasztottam volna mondjuk Albert Einstein agyát (meg még jó sok embert a világon), ugyan úgy ahogy engem néha a gyakori kérdéses felhasználók zsibbasztanak. Ha izmos vagy, akkor nincs ilyen probléma.
máj. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Szerintem is jobb egy kidolgozott test, a sok intelligenciával sok gond járna
máj. 23. 17:33
 8/14 Szikszai.B ***** válasza:
100%
Az agy fejlesztését választanám, egyértelműen. Annak van haszna, az izomnak manapság aligha.
máj. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőt.. De ha az aranyhaltól kívanni lehetne, akkor 200-as IQ-t, kigyúrt, izmos, félisten testet és 20 centis farkat kívánnék. All in..😀😀😀
máj. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Intelligenciát választanám.
máj. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!