Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek azokról a...

Mi a véleményetek azokról a gyerekes párokról, akik Anyának meg Apának hívják a másikat?

Figyelt kérdés
Csomószor látom a gyerek szülői csoportjában is, hogy valaki a férjére, párjára úgy hivatkozik mint "Apa", "Apa majd megy a Dávidkáért", vagy hallom az utcán hogy úgy szólítja meg a nőt hogy "Anya te mit gondolsz erről" - engem a hideg is kiráz tőle. Mintha már nem is a szerelme, kedvese lenne a másik ember, hanem csak egy anya vagy apa és ennyi. Mindig arra gondolok, hogy ezek az emberek szoktak még szexelni egyáltalán?
2023. aug. 30. 09:30
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
98%
Az ő dolguk.
2023. aug. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
98%

Semmi.

Sokan a saját szüleiket is mamának és papának hívják, miután már van gyerek, mert a gyereknek így mondják és a gyerek is így hívja őket.

Nyilván anyuka azt mondja a gyereknek, hogy apa majd játszik veled, nem azt, hogy Géza majd játszik veled. Aztán megszokták, és ők is így mondják.

Egyébként mi nem így hívjuk egymást mások előtt, de engem nem zavar, ha más ezt teszi.

A szex meg nagyon nem ettől függ.

2023. aug. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
35%
Engem is ráz a hideg ettől, de az ő dolguk.
2023. aug. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
96%
A gyerek előtt tök normális, hogy így hivatkoznak egymásra, gondolom van akinél rögzül a dolog és már reflexből ezt mondja. Szerintem nincs vele baj. Attól, hogy így hívja még nem tekinti az anyjának a másikat
2023. aug. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
57%
Nos , lapaszkodj meg. Erőltesd meg azt az egy az az 1 db agysejted: mi 50 felettiek vagyunk , unoka már nincs, és egy két éve már leszoktunk arról, hogy anyának és apának szólítjuk egymást. Már mama és papa a megszólítás egymás között. Kapaszkodj meg, szex minimum heti 1 alkalommal van.
2023. aug. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
88%
Már = még
2023. aug. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
87%
Nagyszüleim (mindkét ágon) hívták így egymást és szüleim már a rendes nevükön szólították meg egymást. Így valahogy én ezt mindig az idősekhez kötöttem. Aminap hallottam egy fiatal házaspárt és amikor a nő leapázta a férjét, az nekem furcsán hangzott, viszont ugyanígy hallottam egy idős házaspár is csevegni, ugyanúgy anya-apa voltak egymásnak és természetesen hangzott.
2023. aug. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
40%
20-30 év után mit mondjon? Józsi!!! Igen Bözsi!!! Vagy valami nyálas, mai fiatal megszólítással?
2023. aug. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
70%
Ha a gyerek előtt, a gyerekhez beszélve, a másik szülőre utal így, az teljesen normalis. Tehát Pistike, hívd apát vacsorázni azzal nincs semmi baj. Ha egymást szólítják így rendszeresen, vagy utalnak a másikra felnőttek között, azt nevetségesnek tartom. De az ő dolguk.
2023. aug. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 Metionin ***** válasza:
82%
Szerintem hülyén hangzik de nem az én dolgom.
2023. aug. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!