Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 35 feletti nők! Titetek...

35 feletti nők! Titetek milyen gyakran néznek meg az utcan fiatalabbak?

Figyelt kérdés

2023. aug. 30. 11:05
 1/7 anonim ***** válasza:
84%

oktoberben leszek 35.

Elegge gyakran...de gondolom azert mert vekony sportosabb alkatom van es fiatalbbnak tunok altalaban 25re saccolnak elegge baba arc vonasaim vannak. Ami persze hatrany amikor megjelenek a ket gyerekemmel :-D es azt hiszik 16 evesen szültem.

Illetve neha nehez ervenyesülni a munkahelyemen targyalasokon mivel sokszor kis kezdonek hisznek

2023. aug. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem jellemző, illetve nem szoktam azon gondolkodni, ha valakit valamiért megnézek, hogy mennyi idős lehet. Én a megszokottól, átlagtól eltérő dolgokat szoktam észrevenni, ami miatt esetleg megnézek valakit, ez pedig nem gyakori. Például emlékszem egy srácra (ma már férfi), aki fekete öltönyhöz neonzöld sportcipőt vett fel, pedig ez több, mint 10 éve volt, az arcára nem emlékszem, csak az öltözetére, vagy egy másik, akinek vékonyabb volt a lábszára, mint a felkarom, pedig sem kövérnek sem izmosnak nem számítok, csak átlagos testalkat, nála sincs meg az arc, csak ez a szokatlan testi jellemzője maradt meg.
2023. aug. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#1 oh hat az nem előnyös akkor 😅
2023. aug. 30. 11:36
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Állandóan. Nagyon örülök neki. Mosolygok, visszamosolygok, ha észreveszem.
2023. aug. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Passz. Nem igazán figyelem, de nem is járok sokat gyalogosan, inkább autóval (futár vagyok). 39 vagyok, kb. 6-7 évvel szoktak fiatalabbnak nézni. Színes a hajam, látszik az alakomon, hogy edzek, biztos néhányan rám pillantanak, de frankón nem ezt lesem. Éjjel, meló közben, volt már, hogy beinvitáltak volna bulikázni meg stb. 🙄 25+, de inkább 30 közeliek és felettiek, akik már lényegében a saját korosztályom.
2023. aug. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs, nem figyelem.
2023. aug. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Negyven folott jott ez a domping. De azota a nagyon-nagyon fiatalok. Elpirulo pincer stb. Kolcsonos, nyilvan erezni.
2023. aug. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!