Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez pszichopata jellemvonás?

Ez pszichopata jellemvonás?

Figyelt kérdés

Egy ember, aki tökéletesen el van magában, abszolút nem hiányzik neki senki. Lefoglalják a tanulmányai, a pénzügyi tervei, a filozofálás stb.

De amikor szüksége van valamire, amihez kell egy másik ember, vagy segítség kell, akkor vérprofi módon meg tudja magának nyerni a másikat, aki azt teszi, amit mondd.

Tehát, ha kell, akkor úgymondd "használja" az embereket, de egyébként abszolút nincs szüksége rájuk.


2023. aug. 31. 19:23
 1/7 anonim ***** válasza:
42%
Az. A sorozatgyilkosok mind ilyenek.
2023. aug. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Nem vagyok szakértő de szerintem ennyiből nem lehet megmondani.
2023. aug. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Eléggé beteg az biztos.
2023. aug. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne akarj már állandóan diagnosztizálni valakit... Ez a sokadik ilyen kérdés.

Ha érdekel a pszichológia, tanulj tovább, de akkor se az ismerőseidet kezelgesd, nulla tudással meg főleg ne alkoss orvosi diagnózist emberekről.

2023. aug. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 hosszúhajú ***** válasza:
nem pszichopata. szociopata.
2023. aug. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

intelligens.

tudatosan irányítja az életét.

2023. aug. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

De basszus, mindenki ilyen :D Mikor te mondjuk azért töltesz időt a barátoddal, mert szereted, és jobb lesz a hangulatod, miután együtt voltatok x órán át, abból te profitálsz. Még abból is te profitálsz, ha "önzetlenül" segítesz neki pl. lakást festeni. Örülsz annak, hogy hasznos voltál egy olyan embernek, akit nagyon szeretsz. Ha tényleg önzetlen lenne a segítség, akkor egy ellenségednek, vagy idegennek segítenél - de nekik ugye nem szoktunk. Mert az egyetlen motivációnk, hogy mennyire kedveljük a másikat.

Nekem mondjuk az a másikból kinyert előnyöm, hogy havi kétszer eltöltök vele 4-4 órát, és jól kibeszélgetem magam valakivel, a kérdésben megfogalmazott ember meg időnként kér valakitől szívességet. Szerintem ugyanúgy önzőek vagyunk mind, csak az intenzitása és a megjelenése változó az önzőségünknek.

2023. szept. 1. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!