Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A GTA játéksorozat főhősei...

A GTA játéksorozat főhősei (pl. CJ, Claude, Tommy Vercetti) személyiségüke, tetteik alapján pszichopatának, és/vagy antiszociálisnak minősülnek, vagy sem?

Figyelt kérdés

Vagy ez összetettebb ennél?

Ui. nyilván azokat kérdezem akik legalább félig-meddig ismerik a játékot és annak szereplőit, cselekményét.



2021. dec. 20. 00:14
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem azok,ez,nemia kerdes számomra.
2021. dec. 20. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%
Nekem CJ es tsai inkább street niggaznek tűnnek
2021. dec. 20. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
CJ nekem sem tűnik pszichopatának, a többiek annál inkább.
2021. dec. 20. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Inkább Trevor-t mondanám pszichopatának
2021. dec. 20. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%
Tommy egy hideg szociopata, egyetlen tettét sem bánta meg, Cludénak bármi belefér és szeret embereket megfélemlíteni. Niko is szociopata, ahogy Michael is. Trevor inkább egy aberrált.. nos Trevor..
2021. dec. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%
Illetve', cj az egyik leg emberségesebb protagonista a szériában szerintem. Több gyilkosságot is megbánt, és van neki egy drogellenes nézőpontja.
2021. dec. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
90%

#6


Miről beszélsz? :D Élve bebetonozott egy embert egy mobil WC-ben, csak azért, mert beszólt a tesójának, aki egyébként úgy öltözködik, mint egy prosti.

2021. dec. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
7.A régi társainak a megölését bánta valahol, Claude vagy Tommy egyetlen gyilkosságot sem bánt meg, Tommy pedig egy tömeggyilkos és drogbáró. Heh, felnőttként jöttem rá hogy ezek bizony bűnözők akik mások életét keserítik.
2021. dec. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!